Pusdārgakmeņu masāža – māmiņas to ir pelnījušas

0 Komentāru
Pusdārgakmeņu masāža  – māmiņas to ir pelnījušas
Foto: ekrānšāviņš

Masāža ar pusdārgakmeņiem – izklausās ekskluzīvi un dārgi, taču patiesībā tā nav. Tā ir masāža, kas māmiņas padara jaunas un skaistas. Māmiņu klubs kopā ar topošo māmiņu Solvitas šo masāžu izmēģināja.

Gaidību laiks katras sievietes dzīvē ir īpašs, jo sievietes sevī lolo dārgumu – mazu bērniņu, kas ir tik ļoti gaidīts un mīlēts. Māmiņa Solvita ir trešā bērniņa gaidībās un zina, ka par sevi šajā laikā ir īpaši jārūpējas, lai pati un gaidītais bēbītis justos labi, tāpēc sevis lutināšanai Solvita atvēl laiku.

Māmiņu klubs ar Solvitu tikās Māmiņu kluba Vecāku skolā, sertificētas kosmētiķes un masieres Natālijas Kirjuhinas īpašajā kabinetā, kur gan topošās, gan esošās māmiņas piedzīvo brīnišķīgu atpūtu, un izbauda sejas un dekoltē masāžu ar pusdārgakmeņiem.

Lai masāža nestu vēlamo rezultātu, vispirms tiek attīrīta sejas āda. ”Mēs ādu notīrām no šlakvielām, no kosmētikas, jo mēs strādājam ar eļļu, bet tā ir ļoti t bagāta ar minerālvielām, gan ar mikroelementiem, tāpēc svarīgi, lai ādiņa un poras ir tīras un eļļa var iesūkties,” stāsta N. Kirjuhina. Viņa arī atklāj, ka grūtniecības laikā mainās sievietes hormonālais fons ir grūti paredzēt, kā māmiņas seja varētu reaģētu uz dažādiem kosmētiskiem līdzekļiem, tāpēc tiek izmantota kosmētika tikai jūtīgai ādai.

Kamēr seja tiek sagatavota masāžai, pusdārgakmeņi tiek turēti argāna eļļā, kura ir patīkami silta. Ar maigām roku kustībām tiek ieeļļota seja un dekoltē zona. ”Vispirms ir tādas limfu drenējošas kustības  – uz augšu ļiti maigi, bet pa kosmētiskām līnijām mazliet stiprāk,” stāsta kosmetoloģe Natālija.

Akmens, ar kuru tiek veikta masāža, ir bagāts ar savu filosofiju, tas satur daudz mikrielementu, un palīdz strukturēt starpšūni vielu, kas palīdz izvadīt šlakvielas un veicina limfu sateci. Tas ir īpaši aktuāli grūtniecības kaikā, kad limfu dēļ var pietīkt seja. Tas ir pierādījums tam, ka grūtniecības laikā limfai ir nepieiciešama palīdzība un šādas masāžas var būt noderīgas.

Vairāk skaties video

0 Komentāru