Psihiatrs: grūtniecības laikā sievietēm pieaug orgasmu skaits

1 komentārs

Piektdien kanālā TV6 debitēja jauns sarunu šovs Sokolovs par seksu, kura galvenā tēma bija – sekss ar grūtnieci. Raidījuma vadītājs Aleksandrs Sokolovs devās pie psihiatra Andra Saulīša, lai noskaidrotu, ko tas īsti nozīmē viņa skatu punkta!

Vīriešiem visiem patīk grūtnieces! Sevišķi pirmajā trimestrī, jo viņām mainās hormonālais fons – pieaug testosterons un proletīns. Līdz ar to krūtis, lūpas un maksts sāk piebriest, kā arī viss ap klitoru. Sievietes paliek seksuālas! Tas uz vīriešiem nostrādā ļoti labi, jo viņas paliek izjustākas, potenciāli pieaug arī orgasmu skaits.

Vīrieti uzbudina piebrieduši sievietes dzimumorgāni – krūtis kā galvenais relišers, jo arī sievietēm tā ir galvenā erogēnā zona. Tieši tāpēc, piemēram, tiek likti silikoni un botokss, jo sievietes kļūst seksuālākas. Vīri, paskatieties uz savām draudzenēm – kad viņas grib, tad viņas drusku piebriest, ar savām zināšanām dalās psihiatrs.

Grūtniecības laikā mainās hormoni – estrogēns aizplūst prom, prolatīns iet uz augušu, kas dod pienu krūtīm, tāpēc arī tās piebriest tik ļoti. Papildu tam piebriest arī pārējie dzimumorgāni, kas vīrietim nostrādā kā signāls, turklāt, ja viņš ir fizioloģiski vesels, viņš tam nevar pretoties.

1 komentārs