Psihiatrs par sieviešu masturbāciju

2 komentāri

Jau piektdien, plkst. 22:00, kanālā TV6 sagaidāma sarunu šova Sokolovs par seksu ceturtā sērija, bet, kamēr vēl gaidām nogali, apskatīsim, ko iepriekšējā raidījumā par sieviešu masturbāciju teica psihiatrs Andris Saulītis.

“Es gribētu teikt, ka masturbācija ir ārpus dzimumiem. Kāpēc šoreiz runājam tieši par sieviešu masturbāciju? Tāpēc, ka kultūrā nav pieņemts runāt par viņām, neskatoties uz to, ka arī viņas grib apmierināt un izjust savu seksualitāti. Parasti monopols šajā jautājumā dominē vīriešiem – viņiem ir atļauts “iet pa kreisi”, masturbēt un vēl kaut kas. Sievietēm tas ir tabu.

Ja runājam par sieviešu masturbāciju, tad tā ir dabīgā vajadzība apmierināt sevi. Pirmais, kas būtu jāsaprot – tas NAV nekas slikts! Otrais – sievietei ir tiesības izjust savu seksualitāti, kā arī tiesības apmierināties. Trešais – sieviete ir psihiski vesela, tad viņa pašapmierināšanās ceļā var labāk izjust savas vajadzības seksuālajā dzīvē, jo tas palīdz vairāk koncentrēties uz savām izjūtām un ķermeni. Tas arī palīdz tālakajā kontaktā ar partneri – vienalga, vai tas ir vīrietis vai otra sieviete.

Ar masturbāciju sieviete arī var noteikt, kādās pozīcijās viņai iespējams ātrāk sasniegt orgasmu, jo kopā ar partneri tādas ir tikai divas vai trīs. Piemēram, ar vīrieti orgasms sasniedzams vienā pozā, bet vīrietim orgasmu sasniegt vieglāk – citā.”

TOP komentāri

  • zigis
  • Imants
    0 0 0

    Imants

    Protesteju pret augstajam cenam vibratoriem ! LV nabadzibas sievietes ari ir cilveki bet balelinu viriesiem, parsvara, nestav... no spaisu lietosanas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl