Proktologs par anālo seksu: pirms tam nepieciešams attīrīt zarnas

Komentāri

Līdz piektdienai atlikušas vairs tikai divas dienas, kad kanāls TV6 rādīs skandalozā fotogrāfa sarunu šova Sokolovs par seksu jau piekto sēriju, taču līdz tam vēl atskatīsimies uz iepriekšējo raidījumu. Proktologa/ķirurga Andra Gardovska komentārs par anālo seksu.

“Tas tāds kompleksains jautājums, uz ko nevar vienā vārdā atbildēt. Anālais sekss ir, bija un būs, ja abi partneri ir vienojušies un grib to darīt. Anālā atvere, protams, ir tāda vieta, kur nepieciešams daudz lubrikanta, jo tā nav kā vagīna – tā nelubriscējas. Ņemot vērā tās atrašanās vietu, lai tas būtu daudz maz higiēnisks, zarnas pirms tam nepieciešams attīrīt. Bet kopumā, ja abi partneri to grib, ar to var nodarboties!

Jo vairāk anālais sfinkters tiek nolietots, jo vairāk tā funkcijas mazinās. Tas tāpat kā automašīnai detaļas, jo vairāk brauksit, jo ātrāk nodils. Jāņem vērā arī anatomiskā fizioloģija – katram tā ir citādāka. Mēs nedrīkstam visiem tagad teikt, ja cilvēks ar to nodarbosies 2-3 reizes dienā, tad 40 gados jums būs nesaturēšana. Tas ir ļoti slidens jautājums.

Ja abiem diviem tas konkrētajā brīdī sagādā baudu un ir vairāk pozitīvas nekā negatīvas emocijas, tad anālais sekss ir atbalstāms. Taču gadās arī tā, ka heteroseksuāls vīrietis anālo seksu grib vairāk nekā sieviete, un tur nekāds lubrikants nepalīdzēs. Ir jābūt abpusējai vēlmei.

Anālā atvere cilvēkam ir ļoti jutīga vieta, tur atrodas daudz nervu, tāpēc šādā veidā ir iespējams sasniegt orgasmu.”

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl