Pirmoreiz ārzemēs Stambulā

1 komentārs
Pirmoreiz ārzemēs Stambulā
Foto: TV 3 publicitātes foto

TV šova Pirmoreiz ārzemēs dalībnieki šoreiz dodas uz leģendām apvīto Stambulu.

Vai pilsēta, kas ir uzbūvēta uz diviem kontinentiem, dažādu kultūru un reliģiju un vēsturiska mantojuma pārsātināta, nebūs par iespaidīgu šova dalībniekiem, kas pirmo reizi pa īstam būs ārzemēs. To uzzini šodien TV3 raidījumā Pirmoreiz ārzemēs plkst. 18.00.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Vilnis
    0 0 0

    Vilnis

    Laikam jau TV3 trūkst normālu redaktoru. Apnikušas visādas muļķības - tā vien liekas, ka informācija tiek no Vikipēdijas pasmelta, bet arī tad ar kļūdām. It kā jau nieki un sīkumi, bet kopā salasās. Kaut vai tas, ka pēkšņi Eiropa ir kļuvusi par kontinentu un Stambula atrodas uz diviem kontinentiem. Nabaga skolotāji tā nopūlas, lai bērniem iemācītu elementāras patiesības (šajā gadījumā — kontinents ir Eirāzija, bet Eiropa un Āzija — pasaules daļas), bet it kā kompetenta TV ikdienā to visu sagrauj. Ko nu mācīties, ja var visu tā pa vieglo — aptuveni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl