“Pirmoreiz ārzemēs”: ko dalībnieki saka par Egitas paveikto?

Komentāri

Vakar šovā “Pirmoreiz ārzemēs” gida somiņa bija Jūdažu iedzīvotājas Egitas Maksimovas plecā. Viņas virsvadībā dalībnieki viesojās, iespējams romantiskākās Itālijas pilsētiņas, Veronas, vecpilsētā, kur tika izstaigāta arēna ”Devarona”, Džuljetas balkoniņš (ar otro piegājienu) iepirkti suvenīri un… iepirkti suvenīri vēlreiz. Ko par viņas lielo dienu saka pārējie ceļinieki?

Arī pēc iedotā zvaigžņu daudzuma (15) ir skaidrs, ka mājsaimniece nebūs, kas uzvarēs šajā šovā, jo Artūrs Neļķe pirmajā raidījumā ieguva par vienu vairāk. Dalībnieki par Egitas gida spējām izturējās vairāk kritiski, nekā slavējoši, jo tika uzsvērta nepāŗtraukta plānu maiņa, kā arī atbildības sadalīšana, lai gan viss slogs pēc noteikumiem bija jāņem viņai. Arī Viktors ļoti interesanti izteicies par Egitu. Otrās sērijas apkopojumu ar dalībnieku viedokļiem vēro portāla Skaties.lv sagatavotajā materiālā.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl