7 komentāri

Trešdienas, 22. februāra, vakarā TV3 skatītāji piedzīvoja vienu no jestrākajiem šova ”Tēta nedienas Latvijā” raidījumiem. Jānis sarīkoja nebēdnīgu bērnu ballīti, gatavojās sievu pārsteigt ar serenādi, bet daudzo aktivitāšu jūklī tomēr viens pilnībā paveikts darbiņš izpalika.

TV3 šovs ”Tēta nedienas Latvijā” šonedēļ viesojās brīvā laika celtnieka, zemessarga un nekustamo īpašumu apsaimniekošanas jomas darbinieka Jāņa un pilnas slodzes mājsaimnieces Svetlanas ģimenē Juglā. Abi audzina divas meitas un atzīst, ka agrāko laiku romantika ir paplēnējusi.

”Viņš neuzskata, ka par ziediem ir lietderīgi tērēt naudu,” teic Svetlana un atklāj, ka no vīra ziedus saņem tikai svētku reizēs.

Abi iepazinušies diskotēkā. Vairāk lasi šeit!

Pāris audzina divas meitas – astoņus gadus veco Elizabeti un sešgadīgo Beatrisi.

Jāņa un Svetlanas ģimenē pienākumu dalīšana notiek pēc principa – vīriešu darbi vīrietim, bet sieviešu darbi – sievietei.

Iestājoties ”tēta nedienām”, Jānim vislielākās bažas bija par matu pīšanu meitām, ko viņš nekad nav darījis.

Kad meitas pavadītas uz skolu, Jānis jau meklēja kompāniju, ar ko aizstāt sievas prombūtni.

Svetlana neiebilstot, ja ģimeni laiku pa laikam apciemo Jāņa draugi.

”Cita lieta, ja draugs izdomās šeit uzaicināt striptīzdejotāju. Tad, protams, sieva būtu pret. Šinī iespējā es to, protams, varētu atļauties,” smejot savu sabiedriskumu neslēpa Jānis.

Ballīte gan beidzās vēl īsti nesākusies, jo darbadienas vidū draugi aizņemti darbos un citās darīšanās.

Foto

Rosīgās dienas, kad meitas izvadātas pa ārpusskolas pulciņiem un vecākā izmācījusies skolā uzdoto, izskaņā tētis ķērās pie pasaku grāmatas, kaut gan sieva atzina, ka Jānim jo īpaši labi padodas pasakas izdomāt pašam.

Ar vienas dienas novēlošanos Jāni negaidīti pārsteidza draugs, kurš ieradies ne bez iemesla.

”Viņš grib, lai es uzdziedu šo dziesmu, kad svētdien braukšu pie sievas,” iemeslu, kāpēc, drauga pamudināts, mācīsies tautā iemīļoto dziesmu ”Spogulīt, spogulīt” no grupas ”Prāta Vētra” repertuāra, kas esot viena no Svetlanas un meitu mīļākajām dziesmām, atklāja šova dalībnieks.

Četri no pieciem mammas uzdotajiem uzdevumiem saistīti ar bērnu ballītes rīkošanu.

”Nekad dzīvē neesmu redzējusi tik jautras ballītes,” tēti par paveikto slavēja vecākā meita.

Lai gan pats atzīst, ka noguris tikai nedaudz, meita pamanījusi, ka rūpes par mājas soli un atvasēm, tēti pamatīgi nokausējušas. ”Viņš staigā kā zombijs. Nabaga tētis – izmocījies,” līdzjūtīgi klāstīja Elizabete.

Tikmēr Svetlanai dalība šovā un prombūtne no ģimene lika ko izsvērt: ”Viņš sapratīs, ka mājas darbi – tas ir vēl lielāks darbs nekā iet uz darbu un vēl darīt tos. Kopumā tas ir diezgan pamatīgs darbs.

Es ceru, ka meitenes sapratīs, ka tētis un mamma ir vissvarīgākie dzīvē.”

Īpaši aizkustinoša bija atkalredzēšanās ar mammu. ”Spogulīt, spogulīt” gan izpalika, un rezultātā Jānis ģimenei nopelnīja par simt eiro mazāk nekā viņa priekšgājēji, proti, 400 eiro, viņš tiek uzskatīts var varoni.

Video

TOP komentāri

 • Jasmine
  +8 +8 0

  Jasmine

  Nu jau gan sagrozīts, nepaties virsraksts.
  Tēvs visus uzdevumus izdarīja,tikai ne pēc secības, nu man jau liekas, ka arī iepriekšējie tēvi nedarīja pēc uzdevumu secibas. Negodīgi no šova rīkotāju puses. Tēvs likās dikti feins,mierigs kārtigs cilvēks, tādu būtu vairāk!
 • Memme
  +7 +7 0

  Memme

  Es uzskatu, ka nebija godīgi, ka tētis nedabūja visus 500 eiro. Subaltnieks taču vēl teica, ka visi uzdevusi paveikti. Kaut kāda šova veidotāju laža
 • agii
  +6 +6 0

  agii

  Ne jau nebija pa spēkam, bet nepareizā secībā izpildīja vienu no uzdevumiem. Nesaprotu, kāpēc bija jānoņem tie 100eur!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl