Komentāri

Viņi ir četrotne, kas nekad nav bijusi ārzemēs, bet ir saņēmušies, lai apskatītu citas zemes un cīnītos par šova galveno balvu – kruīza ceļojumu.

Šoreiz šovā piedalās Raitis – sirsnīgs puisis no Rīgas, Ilona ir sportiska divu meitiņu mamma no Grobiņas, Renārs ir navigācijas iekārtu un mobilo ierīču speciālists no Valmieras, kā arī Tatjana – kautrīga, bet prasīga dāma no Ogres. Viņi varēs piepildīt sen lolotu sapni un doties savā pirmajā ārzemju braucienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr viņi būs ne tikai ceļa biedri, bet arī konkurenti, jo sacentīsies par šova galveno balvu – all inclusive kruīzu divām personām luksusa kajītē uz Tallink kuģa.

Katru dienu viens no ceļotājiem vadīs ekskursijas, bet pārējie vērtēs skalā no viens līdz septiņi. Tas, kurš saņems visvairāk zvaigžņu, laimēs galveno balvu. Grupas rīcībā ceļojuma laikā būs 1000 eiro. Par ceļošanu, ieplānoto programmu un nakšņošanu viņiem nebūs jāmaksā, bet ēšana un citi tēriņi ir viņu pašu ziņā.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl