Komentāri

Šovakar TV3 plkst. 18.00 būs skatāms TV šova Pirmoreiz ārzemēs trešais raidījums, kurā gida pienākumus un Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu izrādīs Ilona. Uzreiz gan jāsaka, ka Renārs ar savu uzvedību un komentāriem dažbrīd tik ļoti aizkaitina savus biedrus, ka viņi nekautrējas atklātā tekstā viņam norādīt, ka būtu jāpaklusē.

TV šova Pirmoreiz ārzemēs trešais raidījums noris Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, kur ceļotāji ieradās ar prāmi no Helsinkiem. Šoreiz dienas gide ir Ilona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iespējams, tas bija samulsums, sveša vide vai kas cits, tomēr Ilonai lāgā neveicās ar viesnīcas atrašanu. Renārs nekautrējās skaļi izrādīt savu neapmierinātību un diezgan uzstājīgā un kaitinošā veidā piedāvāja savu palīdzību. Pat paziņoja, ka aiz stūra esot veikals, kur varot dabūt ”lētu šmigu un paiku”. Kā gan viņš, pirmo reizi būdams Stokholmā, varētu to zināt?

Tomēr ilgi nebija jāgaida, kad Ilona vairs nespēja izturēt Renāra dzēlīgās piezīmes un sakliedza uz Renāru, aicinot aizvērt muti. Kā ceļotājiem klāsies Stokholmā, skaties šovakar plkst. 18.00 telekanālā TV3 vai lasi Skaties.lv.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl