Pirmoreiz ārzemēs: Renārs turpina tracināt ceļojuma biedrus

0 Komentāru
Pirmoreiz ārzemēs: Renārs turpina tracināt ceļojuma biedrus
Foto: ekrānšāviņš

Šovakar TV3 plkst. 18.00 būs skatāms TV šova Pirmoreiz ārzemēs trešais raidījums, kurā gida pienākumus un Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu izrādīs Ilona. Uzreiz gan jāsaka, ka Renārs ar savu uzvedību un komentāriem dažbrīd tik ļoti aizkaitina savus biedrus, ka viņi nekautrējas atklātā tekstā viņam norādīt, ka būtu jāpaklusē.

TV šova Pirmoreiz ārzemēs trešais raidījums noris Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, kur ceļotāji ieradās ar prāmi no Helsinkiem. Šoreiz dienas gide ir Ilona.

Iespējams, tas bija samulsums, sveša vide vai kas cits, tomēr Ilonai lāgā neveicās ar viesnīcas atrašanu. Renārs nekautrējās skaļi izrādīt savu neapmierinātību un diezgan uzstājīgā un kaitinošā veidā piedāvāja savu palīdzību. Pat paziņoja, ka aiz stūra esot veikals, kur varot dabūt ”lētu šmigu un paiku”. Kā gan viņš, pirmo reizi būdams Stokholmā, varētu to zināt?

Tomēr ilgi nebija jāgaida, kad Ilona vairs nespēja izturēt Renāra dzēlīgās piezīmes un sakliedza uz Renāru, aicinot aizvērt muti. Kā ceļotājiem klāsies Stokholmā, skaties šovakar plkst. 18.00 telekanālā TV3 vai lasi Skaties.lv.

0 Komentāru