Komentāri

Ar šovu iepazīstinājām, bet kas tad ir tā dalībnieki? Sekojot līdzi šova notikumiem, ir jāzina, kādi cilvēki tur piedalās, tāpēc portāls Skaties.lv piedāvā ceļinieku īpašās vizītkartes, lai labāk iepazītu personāžus, kurus šonedēļ līdz pat ceturtdienai skatīsim savos TV ekrānos. Kā pirmo atrādām kokapstrādes firmas speciālistu Viktoru Zaļupi.

Viktora ikdienas darba pienākumos ir viss koka pirmapstrādes process, kā arī visa šī procesa vadīšana un koordinēšana. Agrāk, pēc obligātā dienesta, strādājis lauku skolā, kurā mācīja dažādus priekšmetus. Līdz šim limbažniekam nekur tālāk par Pērnavas ūdens atrakciju parku nav sanācis pabūt, toties viņš regulāri plāno maršrutus ģimenes izbraucieniem pa Latviju.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl