Komentāri
Pirmoreiz ārzemēs: ceļotāji iet somu pirtī, un sākas pirmie kašķi
Foto: ekrānšāviņš

Četri cilvēki, kas līdz šim nav bijuši ārpus Latvijas, sadūšojušies pirmajam ārzemju ceļojumam. Atskats uz pirmo raidījumu.

Četrotne, kura līdz šim nebija bijusi tālākā ārzemju ceļojumā, apciemoja Tallinas SPA, pirmo reizi kuģoja ar prāmi, izbaudot biznesa klases ērtības un arī kajītes biedru krākšanu. Pirmo dienu četrotnes gids Somijas galvaspilsētā Helsinkos bija Raitis. Vēlāk jau Tamperē viesnīcu palīdzēt atrast uzstājīgi mēģināja Renārs, kurš Tamperē vadījās pēc Helsinku kartes. Renārs jau izraisīja ceļojuma biedru neapmierinātību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļotāji paguva apskatīt gan spiegu muzeju, gan moderno Tamperes katedrāli, gan pirts priekus, kā arī ieturēties visnotaļ dārgajā somu Makdonaldā.

Raitis par ekskursijas vadīšanu saņēma 16 no 21 iespējamā punkta.

Šova otro raidījumu skaties šodien plkst 18.00 TV3.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl