Komentāri

TV šova Pirmoreiz ārzemēs pirmajā raidījumā bija skatāms kā četrotne  – Zane, Tatjana, Raitis un Renārs – Somijas pilsētā apmeklē autentisku somu pirti.

Renārs pasmīkņāja, ka latgalietis Raitis bravūrīgi metās atvēsināties blakus esošā ezera ūdeņos, kur ūdens temperatūra bija tikai +5 grādi. Renārs uzskata, ka latgalieši laikam ir ar kaut ko apdalīti, ka par visu spīti cenšas sevi apliecināt. Raitis gan retoriski pavēstīja: ”Vai tad man grūti izpeldēties?”

Pēc izkarsēšanas + 110 grādu karstajā somu pirtī, četrotne metās atvēsināties vēsajos ūdeņos. Interesanti, ka kamēr mūsējie, spiegdami un uzmundrinošiem izsaucieniem teciņiem aizskrēja līdz ezeram, iemērcējās un vēl ātrākiem teciņiem atskrēja atpakaļ, puspliki somu onkuļi lēnām, nesteidzīgi baudīja pirts un mērcēšanās procesu. Acīmredzami somiem pirts un atvēsināšanās ledainos ūdeņos ir asinīs.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl