7 komentāri
Pirmajā dziesmu šovā Sanāciet, sadziediet! uzvar dziedātāja Ieva Sutugova
Foto: Reinis Oliņš

Šodien, Vecgada vakarā, pie TV skatītājiem nonāca jaunais dziesmu šovs Sanāciet, sadziediet!, kurā piedalījās dažādi Latvijā pazīstami cilvēki. Taču šis nav viss, jo jau ar 2015. gada janvāri to varēs redzēt arī kanālā TV3 katru piektdienas vakaru.

Jaunais TV projekts Sanāciet, sadziediet, kā, iespējams, var noprast, ir par dziedāšanu, bet pats, pats svarīgākais – ir jāzina teksti pazīstamākajām latviešu dziesmām, kuras izpilda lieliska pavadoša svīta. Dziesminiekiem meldiņus piespēlē Roberts Rasa (bass), Ainis Zavackis (bungas), Uldis Šmēdiņš (ģitāra), Džulians (taustiņi), bet Karīna Tropa un Ivo Grīsniņš-Grīslis atbildēs par balss pavadījumu skaņdarbiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties Sanāciet, sadziediet! fotogaleriju!

Vakara vadītājas lomu šai spēlei uzņēmusies Baiba Sipeniece-Gavare. Ņemot vērā, ka kopā tika pavadītas 2014. gada pēdējās stundas, kā tad bez pazīstamākajiem mūsu pašu dziedoņiem un aktieriem. Šī vakara specraidījumā piedalījās Aija Andrejeva, Varis Vētra, Markus Riva, Sigita Jevgļevska, Jānis Apeinis un Ieva Sutugova.

Kā pirmais raunds šim dziesmu šovam ir atlase, kurā no skatītājiem tiek izvēlēti 6 dalībnieki, kas cīnīsies par četriem krēsliem, kuros iesēžoties, top skaidrs, kurš tad turpinās spēli. Kā pirmie četri tika atlasīti Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska, bet viņai pievienojās dziedātāji Markus Riva, Jānis Apeinis un Ieva Sutugova.

Nākamajā raundā dalībnieku uzdevums bija klausīties meldiņu, bet tajā laikā viņiem priekšā ir sajaukti citas dziesmas vārdi, kuri brīdī, kad apstājas mūzika, jānodzied pareizā secībā. Par pareizi nodziedātu dziesmu censonis saņem 5 punktus. Šajā stadijā veiksmīgākie izrādījās Markus Riva un Ieva Sutugova.

Tālāk sekoja duelis, kur priekšā tiek izsaukti divi dalībnieki, kuriem savā starpā jāsacenšas, pa abiem pareizi nodziedot fonā spēlēto dziesmu. Markus un Sigita centās atcerēties Bet Bet dziesmas Sarkans Mercedes vārdus, bet Ieva ar Jāni Apeini mēģināja nodziedāt Ar mani atkal runā kaijas.

Pēc karaokes raunda “atkrita” Markus Riva un Sigita Jevgļevska. Pēdējais raunds pirms lielā fināla bija “Vai Tu zini piedziedājumu?”, kur veiksmīgāka izrādījās Ieva un iekļuva Alfas superfinālā. Tur noteikumi bija pavisam vienkārši – piecas dziesmas jānodzied pilnīgi pareizi. Ja tas notiek veiksmīgi, viņa iegūst kausu, bet par katru pareizi nodziedātu dziesmu, finālists iegūst 40 eiro. Viss, kā jau brīnumu laikā, noslēdzās veiksmīgi, jo tika iegūts gan kauss, gan arī 160 eiro tika nopelnīti, kas ir Galactico tīkla dāvanu kartes veidolā.

TOP komentāri

  • liena
  • Marta
    0 0 0

    Marta

    Otrais raidījums bija negodīguma kalngals! Finālā tika puisis ar lielāku punktu skaitu kā meitene, bet meitenei iedeva dziesmu ar trīs vārdiem, turpretī puisim - sarežģītu dziesmu, kuru grūti atcerēties.
  • Viviāna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl