Pirmā maska ir noņemta! Šovu ”Balss maskā” pamet sievišķīgā Cikāde jeb Elita Mīlgrāve

13. septembra vakarā skatījāmies grandiozā rudens šova ”Balss maskā” pirmo no divpadsmit raidījumiem. Žūrija lēma, ka šovu pamet sievišķīgā Cikāde.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • Skatīiāja

  Skatīiāja

  Vai tā čirkainā vietā nevar ielikt ekspertu kas nemuļķojās bet pasaka arī kādu normālāku vērtējumu.
 • Elija

  Elija

  Lizete (jocīgs niks vīrietim. Sieviete nevienu par p...ādiņu nesauks)! Apskaties komentārus facebook, 99% šovs liekas neizdevies. Tērpi skaisti, vadītājs labs, bet tā pati šova jēga ir nesaprotama un bezjēdzīga.
  Jā, man ļoti nepatika tas jaunais cilvēks žūrijā. Nepieklājīgs. Sipeniece un Šipkēvics, gan zina, ka svešu cilvēku ir jāuzrunā uz Jūs.
  • Elija

   Elija

   Un taisnība ir arī tiem, kas saka : nepatīk- neskaties. Neskatīšos.
 • ???

  ???

  Ar komentētāju,kas slēpjas zem vārda- Lizete,liekas vajadzētu parunāties policijai,jo komentārs ir naidīgs pret latviešiem,aizskarošs un rupjš,vardarbīgs un PSRS slavinošs.
 • Kolibrī

  Kolibrī

  Kas tas par čirkaino žūrijā, kur tādu izrāvuši? Pilnīgs ārprāts!
 • kamielis

  kamielis

  Stāv viens tēls uz skatuves un fonogrammā nedaudz kustās,tā ir tā satriecošā uzstāšanās? Reāli bija garlaicīgi.Pasaules vēsturē savdabīgākā šova pirmizrāde,nu diez vai,jo tāds šovs jau notika Krievijā un bija skatāms TV,kurā starp citu ļoti labi uzstājās Busulis,līdz ar to nekas unikāls,bet salīdzinot,kaut kas ļoti sliktāks.
 • sniegs-Lizete

  sniegs-Lizete

  Pateikt savu viedokli par kādu pasākumu,kas nepatīk,nenozīmē negatīvismu.Latviešus gan nevajag aiztikt ar aizvainojošiem vārdiem un vērsties pret citiem ar draudiem.Lizetei ieteiktu pamācīties latviešu valodas gramatiku,lai varētu savus komentārus uzrakstīt bez kļūdām.
 • Ms.A

  Ms.A

  Ļoti neizdevies,nesaprotams šovs. Un pāri visam,daži žūrijas kadri ir šausmīgi.
  Nav jēgas viņam.
 • sniegs

  sniegs

  Reāli garlaicīgs pasākums,nav absolūti interesanti skatīties,žūrijas komentāri vispār tik muļķīgi no daža laba,ka nevis izklaidē,bet sāk krist uz nerviem, līdz ar to pārslēdzos uz citu kanālu.Šis pasākums vairāk varētu interesēt bērnu auditoriju.
  • Lizete

   Lizete

   sniegs tu arī prasies pa savu ğīmi dabūt. Latvieši ir pati stulbākā un apkaunokāka visā pasaulē, ka aug tādi negatīvi cilvēki. PSRS bija dzīve un bija laimīgi laiki.
  • Aņce

   Aņce

   Ja nepatīk....neviens neliek skatīties. Tā arī dari pārslēdz uz citu kanālu. Nav ko borzīties. Kam patīk skatās. Piemēram man arī patika.Un visvairāk šī pati Cikādīte un žēl, ka tik ātri izgāja no šova. Tā, lūk!
   • Aigars Kalvītis

    Aigars Kalvītis

    Ance un Lizete tieši tā es jums abām divām vienīgajām piekrītu. Kritizēt ir māksla, bet paši esat lošarņiki internetā, pa dzīvi esat memļuki, ja šāds dzīvē kritizētu pa muti stabili tādiem uzšautu. Vismaz šeit ir divi normāli cilvēki Ance un Lizete. Pārējie šeit ir tikai kritizētāju lašaras. Slēdziet ārā savus televizorus un ejit visi na*uj nelaimīgās padlas.
 • annija

  annija

  Tad ,kad ieraudzīju kas būs žūrijā, viss nav vērts skatities. !! Šitos baigos ekspertus skatīties, zosādu uzdzen!
 • Rozmarija

  Rozmarija

  Varbūt viens, divi tur žūrijā, kas reāli cenšas uzminēt, pārējie vienkārši zviedz un ņirgājas. Nesaprotu šova principu. Biju domājusi, ka žūrijai vai skatītājiem būs jāmin, kas ir zem maskas un ka uzminēšana kaut ko mainīs, bet izrādās, ka viņi vienkārši izmet sliktāko (pat grūti saprast pēc kādiem kritērijiem sliktāko) dziedātāju un liek noņemt masku. Viņi pat necenšas minēt, jo tam faktiski nav vajadzības. Tēlošanas talantam un identitātes slēpšanai īsti nekāda jega nav. Tik vien kā intriga. Būtu foršāk, ja tērpi uzreiz tik uzskatāmi neatklātu cilvēka dzimumu, augumu u.t.t. tad varētu būt lielāks pārsteigums. Ceru, ka zem maskām tiešām ir intrigas vērtas zvaigznes (piemēram, Renārs Kaupers) , nevis kaut kāds šlāgeraptaujas 5. vietas ieguvējs no Preiļiem vai X faktora aizpagājušās sezonas izbrāķetais dalībnieks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!