Piesakies spēlei un savu veco elektropreci apmaini pret jaunu!

21 komentārs
Piesakies spēlei un savu veco elektropreci apmaini pret jaunu!
Foto: Flickr.com

Jūsu mājās vai darbavietā noteikti ir kāda elektroprece, kuru vajadzētu nomainīt pret jaunu, vai ne? Aizpildiet anketu portālā Skaties.lv un, iespējams, TV spēle Maini vai zaudē dosies tieši pie Tevis, lai Jūsu spēlei izvēlēto mantu samainītu pret jaunu.

Jau no 19.marta kanālā LNT ceturtdienu vakaros gaidāma jauna, vēl nebijusi televīzijas spēle Maini vai zaudē. Tāpēc jau šobrīd LNT aicina pieteikties jautras, azartiskas ģimenes, riskēt gribošas draugu grupas un draudzīgus kolektīvus, kuri nebaidās ļauties azartam un spēles garšai. Un, kuri ir ar mieru riskēt, liekot uz spēles savu veco tehniku, lai, iespējams, vietā iegūtu jaunu!

Vai esi gatavs riskēt – apmainīt veco tehniku pret jaunu? Ja jā, tad aizpildiet anketu, norādot savus personas datus, dzīvesvietu, tehniku, kuru labprāt vēlētos apmainīt un televīzijas spēles Maini vai zaudē radošā komanda iespējams dosies tieši pie Jums uz mājām vai darba vietu un jūsu, spēlei izvēlēto mantu, samainīs pret jaunu.

    Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

    Jūsu mājās vai darba vietā noteikti ir kāda elektroprece, kuru vajadzētu nomainīt pret jaunu – ledusskapis, kas kļuvis par mazu, televizors, ko gribētos lielāku, vai tējkanna, kas nepiestāv virtuves dizainam, un jūs pat iedomāties nevarat kā tikt pie kārotā. Televīzijas spēle Maini vai zaudē ir īstā vieta, kur jūsu sapņi var piepildīties! Jums atliek tikai ļauties raidījuma vadītāja aicinājumam – būt jautriem, attapīgiem, pozitīvi noskaņotiem, un riskēt!

    Taču viss nav tik vienkārši – maiņa notiks tikai tādā gadījumā, ja pareizi atbildēsiet uz dažiem spēles jautājumiem, bet, ja atbildēsiet nepareizi – jūsu manta nonāks pie mums un tiks ziedota labdarībai. Ir taču tik patīkami kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem ļauties kopīgam azartam un laimēt dāvanas, bet ir vēl patīkamāk darīt labu, palīdzot citiem.