Komentāri
Piesakies īsfilmas atlasei, kuru režisēs TV Zvaigznes uzvarētājs Neimanis!
Publicitātes foto

Jau šajā pavasarī realitātes šova TV Zvaigzne ir gatavs jaunam izaicinājumam – būt par režisoru savai bakalaura darba īsfilmai, tāpēc viņš aicina pieteikties jauniešus uz atlasi!

Šova TV Zvaigzne uzvarētājs Dzintars Neimanis sevi jau pieteicis kā televīzijas raidījumu vadītāju, veidojot Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta mikrofons dienasgrāmatas. Jau šajā pavasarī viņš ir gatavs jaunam izaicinājumam – būt par režisoru savai bakalaura darba īsfilmai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Topošais režisors kopā ar augstskolas RISEBA kolēģiem aicina projektā pieteikties jaunus un atraktīvus cilvēkus, kuri nebaidās no izaicinājumiem un ir gatavi pārbaudīt savas aktiera dotības kameru priekšā.

Projekta radošā komanda aicina pieteikties:

  • zēnus vecumā no 10 līdz 14 gadiem;
  • meitenes vecumā no 10 līdz 14 gadiem;
  • jauniešus, vīriešu un sievietes vecumā no 18 līdz 30 gadiem.

Pieteikuma anketu lejupielādējiet šeit!
Pieteikšanās anketu un foto sūtīt pa e-pastu: piesakieskastingam@gmail.com

Pieteikšanās notiks līdz 31. martam plkst. 23:59:59, bet paša kastinga norises vieta un laiks – 4. aprīlī Ūdens ielā 6.

Neimanis savā īsfilmā vēlas runāt par liktenīgām dzīves izvēlēm un likumsakarībām, alkatību, naudas un varas postošo ietekmi. “Stāstā esam apvienojuši vairākas aktuālas un sociālas tēmas, ar kurām, manuprāt, ir saskāries neviens vien jaunietis. Atkarības, kaislības, cīņa starp labo un ļauno un pats galvenais – dažādu notikumu likumsakarības. Domāju, ka katram no mums ir gadījies uzdot visu varenajam kosmosam jautājumu “Par ko man tas viss?”, bet, kad sākam to filmiņu tīt atpakaļ, ātri vien saprotam, ka sliktie darbi un negatīvā enerģija, ko bieži vien pat neapzināti kādam sūtām, nekur tālu neaiziet. Zeme ir apaļa, ko dosi, to saņemsi,” savās pārdomās dalās jaunais režisors Neimanis.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl