Piepildīsim meiteņu sapņus nokļūt kalendārā

Pievienot komentāru
Piepildīsim meiteņu sapņus nokļūt kalendārā
Publicitātes foto

Kanāls 2 un slavenais fotogrāfs Sergejs Kondrašins aicina daiļā dzimuma pārstāves piedalīties realitātes šovā “Calendar Live”. Ikviena, kura jūtas skaista, drosmīga un par sevi pārliecināta, tiek gaidīta dalībnieču kandidātu rindās. Kanāla 2 šova uzvarētāja laimēs iespēju kļūt par vienu no desmitā S.Kondrašina jubilejas kalendāra modeli, gozējoties blakus iepriekšējo deviņu kalendāra izlaidumu skaistākajām slavenībām. Aizpildiet pieteikuma anketu Kanāla 2 mājas lapā www.kanals2.lv jau tagad un kļūstiet par realitātes šova “Calendar Live” dalībnieci.

Kalendāra modele – Kanāla 2 šova uzvarētāja

Latvijā un pasaulē plaši pazīstamais fotogrāfs Sergejs Kondrašins jau deviņus gadus veido foto projektu Calendar.lv. Kalendārā modeļu ampluā ir redzamas slavenības, kas pozējušas neparastās un skaistās pasaules vietās. Strauji tuvojas nākamā, jubilejas izdevuma veidošanas un izdošanas laiks, un iecerēts tajā ieraudzīt 11 iepriekšējo kalendāru skaistākās dalībnieces. Taču kalendārā vēl ir brīva viena vieta, kurai kopā ar Kanālu 2 neparastā veidā tiek meklēta modele. Ikviena daiļā dzimuma pārstāve, kura ir pārliecināta par savu pievilcību un drosmi, aicināta jau tagad pieteikties realitātes šovam Calendar Live mājas lapā www.kanals2.lv. Kanāla 2 šova uzvarētāja laimēs iespēju pozēt S.Kondrašina jubilejas kalendāram.

Gaidāmā realitātes šova “Calendar Live” laikā dalībniecēm būs jāiejūtas modeļu tēlā un jāpiedalās foto sesijās, defilē nodarbībās, kā arī dažādās modes, skaistuma un veselīga dzīvesveida meistarklasēs. ”Tomēr, lai kļūtu par šova “Calendar Live” uzvarētāju, ar skaistu seju un augumu vien nepietiks. Lai izturētu spraigo konkurenci, būs jāliek lietā arī gudra viltība un sievišķīgas rakstura īpašības,” saka šova “Calendar Live” producente Bogdana Kondrašina.

Pieteikties “Calendar Live” var līdz 31.jūlijam, dalībniecēm jābūt vismaz 18 gadu vecām. Uz jautājumu, kādiem jābūt auguma parametriem un izskatam, šova idejas autors un režisors S.Kondrašins atbild: ”Skaistums ir ļoti subjektīvs jēdziens, un to nevar definēt ar centimetriem, kilogramiem un krāsām. Mana kalendāra modelei ir jābūt īpašai – ar savu harizmu un savu pamanāmo odziņu!”

Nenokavējiet pieteikšanos Kanāla 2 šovam “Calendar Live” jau tagad www.kanals2.lv!