Atlasē piekto reizi pēc kārtas! Vai šis beidzot būs Markus Rivas ”Eirovīzijas” gads?

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

0 Komentāru
Atlasē piekto reizi pēc kārtas! Vai šis beidzot būs Markus Rivas ”Eirovīzijas” gads?
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Izziņotas dziesmas, kuras šogad sacentīsies par iespēju pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā”, un starp kandidātiem jau piekto gadu pēc kārtas ir Markus Riva. Lai arī pagājušogad ap šī mūziķa dalību konkursā radās zināms skandāls un kļūmīgas balsu saskaitīšanas dēļ viņš sākotnēji neiekļuva starp labākajiem, Markus ir gatavs no jauna krāmēt somas uznācienam Eiropā!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Riva, viņš jau pieradis, ka atlasē ik gadu ap viņa dalību šovā uzvirmo kāds skandāliņš, kā tas bija, piemēram, pagājušogad, kad sākotnēji viņam tika liegta dalība finālā, taču tad sekoja negaidīts paziņojums, ka balsu skaitīšanas kļūmes dēļ rezultāti pārskatīti, un Markus tomēr ir finālā.

”Cenšos tam nepievērst uzmanību, bet gan koncentrēties uz savu priekšnesumu, uz dziesmas kampaņu. Vislielākais prieks pēdējos gados ir bijis saņemt publiskus atzinīgus vārdus no Maestro Raimonda Paula. Tā ir neizsakāmi liela atzinība.

Zinu, ka cilvēkiem patīk spekulēt par visu. Es konkursā piedalos tīru sirdsapziņu un vēlmi pārstāvēt mūsu valsti starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā,” Skaties.lv stāsta Markus.

Tas, par ko varam būt droši, ja sūtīsim uz ”Eirovīziju” Rivu – viņš no šī konkursa ”izspiedīs” visu. Mūziķis tik uzcītīgi turpina cīnīties par šo iespēju, jo redz starptautisko konkursu ne tikai kā slavas trīsminūti, bet gan apzinās, ka tā ir lieliska platforma, ko izmantot, lai attīstītu savu muzikālo darbību vēl vairāk.

”Tās ir lielas durvis, kas atver ceļu uz daudz klausītājiem. Pāris iepriekšējie gadi manā karjerā ir bijuši brīnišķīgi, bet zinu, ka varu vairāk. Turklāt, mani pašu ļoti motivē mani atbalstītāji un cilvēki, kas grib mani redzēt lielajā TV šovā,” tā Markus.

Pāris gadus izmēģinājis veiksmi ar liriskākām mīlas melodijām, šogad Markus startē ar dinamisku un enerģisku ”gabalu” –  “You make me so crazy”. Vai šī būs īstā?

”Katru gadu es piedalos ar tādu domu, ka dziesma potenciāli var uzvarēt. Popmūzika ir subjektīva, ne visiem viss patīk. Ar to rēķinos. Bet man pašam vienmēr ir pārliecība par to, ko es daru un ka dziesma ir īstā,” ar pārliecību par saviem spēkiem konkursā startē Riva.

Markus iepazinies ar pārējām dziesmām un mūziķiem, kas šogad pretendē uz Latvijas pārstāvēšanu ”Eirovīzijā”.

Mūziķis sarunā ar Skaties.lv neslēpj – viņš ikvienu vērtē kā savu konkurentu. ”Mums katram ir savs vēstījums un pieeja. Līdz ar to, katram jau ir savs koncepts un vīzija.

Pats šogad noteikti gatavošu kaut ko atšķirīgu no iepriekšējiem gadiem, jo dziesma ir ļoti dinamiska, un te nu būs jāparāda sevi no citas puses. Vēl domāju, kas tieši tas būs, bet skatītājus gribas pārsteigt,” kā allaž pārdomātu šovu sola Riva, uzsverot, ka darīs visu maksimāli, cik vien tas ir viņa spēkos.

Interesanti, ka mūziķim nāksies kāpt uz vienas skatuves arī ar dažām ”X Faktora” zvaigznēm, kuri arī izlēmuši izmēģināt spēkus ”Eirovīzijas” atlasē. Tikai šoreiz viņi būs vienādās pozīcijās – visus vērtēs žūrija. Riva spriež, ka tas ir tikai pozitīvi.

”Prieks, ka ”X Faktors” ir arī platforma, kas ļauj jauniem talantiem parādīt sevi. Mani priecē, ka kopā aiz skatuves nervozēšu kopā ar saviem kolēģiem un draugiem. Un prieks, ka arī viņi iet tālāk un neapstājas pie viena konkursa, bet attīsta savu karjeru,” tā Riva.

Uz ”Eirovīzijas” atlases skatuves Riva kāps piekto gadu pēc kārtas. Sociālo tīklu jokdari par šo tēmu jau radījuši virkni jociņu, piemēram, ”Twitter” klīst attēls, kurā Markus pārveidots par sirmgalvi un tiek apsveikts ar uzvaru atlasē 2049. gadā. Markus to neņem ļaunā.

”Par jociņiem zinu, pats par tiem esmu pasmaidījis. Bet, kā jau esmu teicis pats iepriekš – lielākā zaudēšana ir tad, kad tu pārstāj mēģināt. Vienmēr būs cilvēki, kas vīpsnās par jebko, ko dari. Mani tas neaizskar,” apstāties ceļā uz sasniegumiem netaisās Markus.

0 Komentāru