”Piecpadsmit minūtes nokavēt – tas sievietei ir normāli.” Blondīņu šova sievišķīgākā dalībniece Viktorija

3 komentāri
”Piecpadsmit minūtes nokavēt – tas sievietei ir normāli.” Blondīņu šova sievišķīgākā dalībniece Viktorija
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Apgriezienus uzņēmis šovs ”Blonde Voyage”, kurā par labākās blondīnes titulu cīnās sešas apburošas gaišmates. Viena no viņām ir Viktorija, kura jau paspējusi pievērst sev uzmanību ar mirguļojošām kleitiņām un izteikti sievišķīgu tēlu.

Viktorijas koķeti meitenīgā āriene pat neliek nojaust to, ka ikdienā Viktorija audzina sešus gadus vecu dēliņu un septiņus gadus ir precēta sieviete.

”Man pašai ir astoņpadsmit – vai tad sievietēm var būt vairāk?” sev raksturīgajā manierē koķetē Viktorija. Bet, jā, viņa apprecējusies ”ļoti agri un laimīgi”.

”Manā dzīvē viss ir kārtībā. Mana dzīves jēga ir mans dēliņš,” tā Viktorija.

Uz šovu viņa paņēmusi pilnu koferi ar mirdzošām vakarkleitām, taču tas Viktorijai nav nekas neparasts.

”Visu laiku mēģinu sevi sakopt, būt skaista. Man šķiet, ka tādai sievietei arī jābūt. Sporta apavi lai paliek sporta spēlēm – meitenei jābūt meitenei attiecīgās kleitās un apavos,” pārliecināta Viktorija.

Taču tas nenozīmē, ka viņa pavada stundas, pie spoguļa pucējoties. Kā smejas Viktorija, viņai jau viss esot gatavs – pieaudzētas skropstiņas, nadziņi.

”Sev no rīta veltu pusstundu, bet arī tas vīram šķiet par daudz,” smejas simpātiskā šova dalībniece, neslēpjot, ka dēļ pucēšanās mēdz arī kavēties. ”Piecpadsmit minūtes nokavēt – tas sievietei ir normāli,” uzskata Viktorija.

Pret sievas dalību ”Blonde Voyage” vīram gan nebijis nekas iebilstams. ”Viņš ir visām rokām par visām manām izdarībām, jau pieradis pie manām trakajām idejām,” smaida Viktorija.

Starp citu, par blondīni viņa kļuvusi visai nesen. Gadiem staigāts ar dabiski brūniem matiem, un Viktorijai allaž licies – kaut kā trūkst.

”Tad sapratu, ka dvēselē esmu blondīne. Nekas to nemainīs. Nokrāsoju matus blondus,” atklāj Viktorija.

Viņa esot gaisīga, aizmāršīga, vienmēr kavējot. Toties darbā viņa ir pavisam cita. Viktorija strādā medicīnā, un tur cilvēki redz pavisam citu viņas pusi.

TVPlay šovam ”Blonde Voyage” seko līdzi divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās!

3 komentāri