Pieci bērni ģimenē – tas nav viegli

2 komentāri

Māmiņu klubs viesojās pie daudzbērnu māmiņas Ingas, kuras ģimenei šogad bija prāvs papildinājums – līdztekus jau trim bērniem ģimenē ienāca vēl divas dvīņu māsiņas.

Māmiņu klubs vēlējās uzzināt, kāds bijis aizejošais gads un Inga spēj tikt galā ar saviem māmiņas pienākumiem. Viņa atzīst, ka kopumā viss tiešām ir bijis jauki – gimenē ienākušas dvīnītes, viņa ir aprecējusies, taču bez nekādas koķetērijas atzīst, ka pieci bērni ģimenē – dažreiz tas nav viegli, jo visi pieci bērni prasa uzmanību. No Ingas teiktā var noprast, ka svarīgi ir atvēlēt laiku sev un necensties būt ideālai mammai tur, kur tas nav iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa arī atzīst, ka svētku laikā viņai un bērniem, līdztekus ikdienas rutīnai, patīk iepriecināt citus cilvēkus. Tā viņi kopā ar Māmiņu klubu uzšuva glītus dāvanu maisiņus, bērni uzzīmēja apsveikuma kartiņas, un uz dāvanu maisiņus ar piparkūkām un apsveikumiem uzkāra uz kaimiņu durvju rokturiem. Lai ir patīkams pārsteigums! Inga atzīst, ka šādi, it kā šķietami nieki, palīdz izkrāšņot ģimenes dienu. Vairāk skaties video.

TOP komentāri

  • ja?
  • ligucis
    0 0 0

    ligucis

    tas tiesam nav viegli but daudz bernu mamminai pati zinu pec sevis.esmu devinu bernu mamma,jaunakajam12 gadim,vecakajai meitai30gadu .Priecajos ka vel ir tadas gimenes kuras irdaudz bernu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl