”Piecērt Eglītei!” 4. SĒRIJA ir klāt! Pierādīt sevi no jauna ierodas ”Lauku sētas” Ingus

8 komentāri

Mīlas kaislības šovā ”Piecērt Eglītei!” jau pusē – Līga Eglīte izbaudījusi jau trīs randiņus un nu laiks ceturtajam! Uz to ierodas trīs pavisam atšķirīgi vīrieši – jautrais un atvērtais Mārtiņš, nopietnais un romantiskais Dainis, kā arī ”Lauku sētas” skandalozais Ingus! Kuram priekšroku dos Eglīte?

Labu laiku pirms spēles sākuma bārā ”RŪM” jau gaida Ingus, kurš, lai piedalītos spēlē, speciāli braucis no Saldus.

Ingus Līgu jau mēģināja savaldzināt ”Lauku sētā”. Vienā no naktīm Ingus centās pavedināt daiļo Eglīti, un slēptās kameras fiksēja visai neķītrus piedāvājumus.

Eglīte toreiz neiekrita, un abu stāsts beidzās, tā arī nesācies. Nu Ingus, redzējis, kā Eglīte uzplaukusi pēc šova, ir gatavs mēģināt vēlreiz! Ierodoties sarunu bārā, Ingus neslēpj – viņš ir mainījies uz labo pusi. Puisis atradis labu darbu, pārtraucis ballēties un kļuvis nopietnāks. Lai iepriecinātu Eglīti, viņš līdzi paņēmis īpašu dāvanu – apzeltītu ķēdi!

Eglīte, puisi satiekot, neslēpj pārsteigumu, bet nav arī aizvainota – lai Ingus pierāda sevi un pacīnās! Kā vēlāk aizkadra sarunās atzīs meitene, Ingus ir viens no viņas favorītiem šovā. Viņa viņam noticējusi un gatava izvēlēties…

Taču Ingum ir konkurence – divi ne mazāk apburoši vīri!

Dainis Mačiņš uz šovu ieradies ar ļoti nopietniem nolūkiem, un jau pēc pirmajām sarunām skaidrs – viņš ir gādīgs un godīgs vīrietis, kurš meklē ko patiesu. Vai to meklē arī Līga?

Viņas uzmanību uzreiz piesaista Mārtiņš – Līga nopriecājas, ka zēns esot īsts smukulītis. Bet vai ar to pietiks, lai uzvarētu spēlē?

Lai sarunas ritētu raitāk, galdā tiek celts sarunu bāra ”RŪM” kokteilis, kurš ir ideāli piemērots nesteidzīgām sarunām – ”French Saga”. Konjaka, ruma un mandeļu sīrupu dominējošais garšu sajaukums šim dzērienam piešķir spēcīgu pēcgaršu un siltumu.

Pirmajā randiņā šo dzērienu izvēlēsies par sevi pārliecināti cilvēki, kas nebaidās būt arī romantiski. Tieši tādi ir mūsu trīs vīri – Mārtiņš, Dainis un Ingus!

Šova ‘’Piecērt Eglītei!’’ ietvaros Eglīte ies uz kopā pieciem randiņiem sarunu bārā ”RŪM”. Katrā randiņā meitene tiksies ar trim puišiem, no kuriem intriģējošākajam dāvinās īsta vīra cienīgu dāvanu: smalku ‘’Fiskars’’ cirvi un aicinās uz fināla randiņu, kurā puišiem pārbaudījumus būs sagatavojuši eksperti.

Savukārt fināla labākais tiks pie iespējas baudīt fantastisku atpūtu kopā ar Eglīti smalkajā ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’.

”Piecērt Eglītei!” mērķis ir lauzt aizspriedumus par pirmajiem randiņiem kā neveikliem un mulsuma pilniem pasākumiem – Eglīte ar puišiem baudīs brīnišķīgu vakaru, nogaršojot kokteiļu bāra šīs vasaras piedāvājumu un izspēlējot aizraujošas spēles, kas ļaus vienam otru iepazīt tuvāk.

Šovu veido producentu kompānija ‘’Blondā cirta’’.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM.