”Piecērt Eglītei!” 3. SĒRIJA ir klāt! Šovu satricina un Līgu izčamda nerātni noskaņots Balvu Gunārs

27 komentāri

Klāt šova ”Piecērt Eglītei!” trešā sērija, un tā šoreiz pārspēs visas skatītāju cerības. Uz sarunu bāru ”RŪM” ieradušies trīs jau kaut kur redzēti vīri: ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Gunārs, ”Lauku sētas” Ainārs un “jūtūberis” Matejs. Vai viņi visi piecirtīs Eglītei?

Gunārs sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka uz Eglīti cierējis jau labu laiku un, pošoties randiņam, speciāli iegādājies jaunu, jauneklīgu drēbju kārtu. To viņš papildinājis ar neķītro kaklasaiti, ko redzējām arī saimnieku šovā.

Mateju uz sarunu bāru ”RŪM” atved ”Lauku sētas” dalībnieks Ainārs. Matejs domā, ka Ainārs viņu vienkārši uzaicinājis vakariņās, taču, ierodoties filmēšanas norises vietā, Ainārs atklāj – stāsts par vakariņām ir izdomāts! Tā kā Matejs savā ”YouTube” kanālā ”NeTikLabi” aktīvi komentējis ”Lauku sētu” , Ainārs izlēmis viņam ”atriebties” pašu noliekot spēles laukumā – piesakot ”Piecērt Eglītei!”.

Matejam nav divreiz jāsaka. Viņš ir brīvs puisis, un, ieraugot, ka konkurents būs Gunārs, viņš metas piedzīvojumā. Bet kur kavējas trešais dalībnieks?

Kā izrādās, trešais puisis šoreiz izlēmis neierasties – viņš nav ne sazvanāms, ne atbild uz īsziņām. Taču Eglīte jau ir ieradusies, un viņai ar Mateju un Gunāru izveidojies tik labs kontakts, ka trešā puiša nemaz nepietrūkst!

Trešā randiņa dalībniekiem teik iespēja izgaršot sarunu bāra ”RŪM” vecākā bārmeņa autorkokteili ”Autobiography”. Baudot šo dzērienu, garšu kārpiņas tiek lutinātas ar kondensētā piena un ”Chambord” liķiera saldenumu, kas mijas ar espreso kafiju un rumu.

Kokteili novērtēs cilvēki, kuri izbauda garšu nianses. Šo klasiskā stila kokteili izvēlēsies cilvēki ar spēju izbaudīt mirkļa burvību. ”Autobiography” ir dzēriens cilvēkiem ar plašu dzīves pieredzi un izsmalcinātu gaumi.

Šova veidotājas randiņam sagatavojušas pikantus uzdevumus, un tie izpelnās absolūtu Gunāra sajūsmu! Viņš izmantos jebkuru iespēju, lai apčamdītu Līgas trenētos apaļumus vai nobučotu skaistuli.

Vai pieredze un briedums šovakar triumfēs pār jaunības sparu? Abi puiši ir varen atraktīvi – kuram priekšroku dos Līga?

Šova ‘’Piecērt Eglītei!’’ ietvaros Eglīte ies uz kopā pieciem randiņiem sarunu bārā ”RŪM”. Katrā randiņā meitene tiksies ar trim puišiem, no kuriem intriģējošākajam dāvinās īsta vīra cienīgu dāvanu: smalku ‘’Fiskars’’ cirvi un aicinās uz fināla randiņu, kurā puišiem pārbaudījumus būs sagatavojuši eksperti.

Savukārt fināla labākais tiks pie iespējas baudīt fantastisku atpūtu kopā ar Eglīti smalkajā ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’.

”Piecērt Eglītei!” mērķis ir lauzt aizspriedumus par pirmajiem randiņiem kā neveikliem un mulsuma pilniem pasākumiem – Eglīte ar puišiem baudīs brīnišķīgu vakaru, nogaršojot kokteiļu bāra šīs vasaras piedāvājumu un izspēlējot aizraujošas spēles, kas ļaus vienam otru iepazīt tuvāk.

Šovu veido producentu kompānija ‘’Blondā cirta’’.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM.