”Piecērt Eglītei!” 2. SĒRIJA: trīs atraktīvi brašuļi izaicina Līgu īpaši pikantām atrakcijām

Vasaras ”karstākā” iepazīšanās šova ”Piecērt Eglītei!” otrā sērija ir klāt – uz randiņu ar skaistuli ieradušies trīs īpaši atraktīvi puiši: Kristaps, Krišjānis un Mairis. Bet kur kavējas pati Eglīte?

Atpakaļ uz rakstu

29 komentāri

 • .
 • Velde Kristaps

  Velde Kristaps

  Nu man personīgi patika piedalities bija jautri biju atvērts,brīvs un atpūtos paldies Visiem
  ..
 • Mačo

  Mačo

  Ar nepacietību gaidu superfinālu ar Eglīti. Cerams, ka tas nebūs zem segas. Mēs to esam pelnījuši!
 • Kaķis

  Kaķis

  Nu super šovs! Tiem, kas te raksta sliktas lietas par Eglīti un dalībniekiem - šiem cilvēki izbauda super piedzīvojumu, un nevienam jau neliek pēc tam veidot kaut kādas attiecības! Vakars RŪM smalkajā bārā vien ir kaut kas!
 • Keita

  Keita

  Pēdējā laika labākais šovs! Un vai es nepārskatījos - nākamajā sērijā būs Balvu Gunārs???
 • Tetovē Jelgava Siga Walter

  Tetovē Jelgava Siga Walter

  Varen pikanta sērija , gaidu nakamo sēriju solās būt pikantāka ! Līgai ir iekšas ļoti drosmīga 👍 un skaista arī !
 • Koko

  Koko

  Man patiks visi trīs puiši! Domāju, ka izvēlētais Eglītei piemērots vislabāk, Kristaps un Krišjānis atradīs citas meitenes ātri.
  • Pff

   Pff

   Nu nezinu, nezinu. Abiem 28 gadi, bet lielās ar saviem dzerstiņu "varoņdarbiem" kā tādi pamatskolnieki, valoda kā vietējiem pagalma urlēniem. Cerības tikt pie izglītotas, ģimeniskas, inteliģentas sievietes visai zemas. Bet diez vai uz tādām šamie maz vispār tēmē; tur cits līmenis :)
   • Keita

    Keita

    Es tieši to pašu nodomāju, abi iegāza sevi ar runām par alkoholu. Meitenēm tādas lietas nepatīk, īpaši jau pirmajā randiņā.
 • KK

  KK

  Man ļoti patīk šovs - vismaz beidzot kaut kas pozitīvs un jautrs bez cilvēku pazemošanas un intrigām, kā citos šovos! Ar nepacietību gaidu, kas būs tālāk! Vismaz pagaidām visi puiši bijuši super, prieks, ka tik daudz foršu, brīvu vīriešu mums Latvijā!
 • Tik tak's.

  Tik tak's.

  Forša pievilcīga,simpātiska Eglīte! Patīkama visās jomās! 💞😍😘
 • Dainis Macins

  Dainis Macins

  Tu tiesam loti stulbi doma, padoma no cita skatu punkta! Nejau vina izvelejas no tiem n-tajiem simtiem, kuri pieteicas, 15 realakos, bet divas sova koordinatores! Tie 15, kuri tika viniem bija iespeja pabut televizija, iegut pieredzi, ka notiek un vispar, tas ir eksperiments, ka bus, intereses pec, kautkas savadaks, saspringtaja covid laika, nekada pazemosanas ta nav, daudziem skauda, ka netika to 15 starpa, ta bija iespeja piedalities. Bet ir attieciga dala stulbo latviesu, kuri zin nodirst, vot tas jau ir drausmigi. Tak normals sovs, ar pikantu noskanu.
  • Ance

   Ance

   Pilnībā piekrītu Jūsu komentāram! 15 puišiem, ko izvēlējās, paveicās izbaudīt foršu piedzīvojumu, labu vakaru smalkā bārā, gardus kokteiļus, kas noteikti ir dārgi un izsmalcināti, kamēr pārējiem atliek tikai sēdēt mājās un vārīties skaudībā. Bet šiem puišiem būs, ko atcerēties visu dzīvi, jo ne jau katram ir iespēja tikt filmēšanā! Visi puiši, kas piedalās, ir forši, drosmīgi un galvenais ka bezbailīgi piedalīties un izbaudīt piedzīvojumu! Paldies viņiem par pozitīvajām emocijām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!