”Piecērt Eglītei!” 2. SĒRIJA: trīs atraktīvi brašuļi izaicina Līgu īpaši pikantām atrakcijām

29 komentāri

Vasaras ”karstākā” iepazīšanās šova ”Piecērt Eglītei!” otrā sērija ir klāt – uz randiņu ar skaistuli ieradušies trīs īpaši atraktīvi puiši: Kristaps, Krišjānis un Mairis. Bet kur kavējas pati Eglīte?

Puiši, kuri uzaicināti uz otro randiņu, ieradušies sarunu bārā ”RŪM”, jūtas kā mājās. Puišus nesatrauc ne kameru klātbūtne, ne konkurence vienam ar otru – visi steidz iepazīties un ļauties jautrām sarunām!

Vairāk par Kristapu, Krišjāni un Mairi uzzini TE!

Norunātais randiņa laiks ir pienācis, bet Eglīte vēl nav ieradusies. Puiši nosmejas, ka jau raduši tik labu kontaktu, ka gatavi sarunu bārā ballēties arī bez galvenās varones. Lai atmosfēru vēl uzlabotu, bārmenis puišiem sagatavo īpašus kokteiļus, un skaistais vakars var sākties!

Otrajā randiņā šovā dalībniekiem sarūpēti vasarīgajiem laika apstākļiem un atmosfērai atbilstoši dzērieni ”Sunny and Funny”. Dzērienā var izgaršot vairākas vasaras kokteiļiem raksturīgās garšas, kā piemēram, kahula liķieri, kampari un, protams, arī tekilu.

Pirmajam randiņam šo kokteili izvēlēsies pozitīvi un rotaļīgi cilvēki. Šis ir tipiskais vasaras pludmales festivālu apmeklētāju dzēriens, un tas izcili piestāv arī šai kompānijai, kura jau sadraudzējusies un kaļ plānus turpināt kopīgu ballīti vēl pirms pašas Līgas ierašanās!

Ar pusstundas kavēšanos klāt ir arī Eglīte. Puiši jau ”iesiluši” un, ja pirmajā randiņā starp kompāniju valdīja zināms saspringums, šoreiz no tā nav ne miņas – zēni steidz iztaujāt Eglīti un klāstīt pikantus jociņus.

Pikantas ir arī kompānijai šovakar sagatavotās spēles. Brašuļiem ir iespēja apčamdīt Eglītes labumus, aizsietām acīm meklējot uz viņas auguma noslēptus knaģus, taču situācija kļūst nekontrolējama, kad zēni uzzina par nākamo spēli.

Tajā Eglītei no katra puiša vienas bikšu staras apakšas jāizripina jēla ola līdz otras bikšu staras lejai. Vai ola neplīsīs? Un galvenais – vai puišu vīrišķā paškontrole nekapitulēs Eglītes maigo pieskārienu priekšā?

Randiņa izskaņā Eglīte atzīstas Skaties.lv, ka ir īpaši apmulsusi un šī būs viena no grūtākajām izvēlēm dzīvē, jo visi trīs puiši ir fantastiski!

Kad jāpasniedz cirvis, notiek kas nebijis – Eglīte palūdz papildus 10 minūtes, lai apdomātos, jo nespēj izšķirties starp diviem puišiem! Kurš galu galā tiks pie cirvja?

Šova ‘’Piecērt Eglītei!’’ ietvaros Eglīte ies uz kopā pieciem randiņiem sarunu bārā ”RŪM”. Katrā randiņā meitene tiksies ar trim puišiem, no kuriem intriģējošākajam dāvinās īsta vīra cienīgu dāvanu: smalku ‘’Fiskars’’ cirvi un aicinās uz fināla randiņu, kurā puišiem pārbaudījumus būs sagatavojuši eksperti.

Savukārt fināla labākais tiks pie iespējas baudīt fantastisku atpūtu kopā ar Eglīti smalkajā ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’.

”Piecērt Eglītei!” mērķis ir lauzt aizspriedumus par pirmajiem randiņiem kā neveikliem un mulsuma pilniem pasākumiem – Eglīte ar puišiem baudīs brīnišķīgu vakaru, nogaršojot kokteiļu bāra šīs vasaras piedāvājumu un izspēlējot aizraujošas spēles, kas ļaus vienam otru iepazīt tuvāk.

Šovu veido producentu kompānija ‘’Blondā cirta’’.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM.