Pēc mēģinājuma ar Raivi Vidzi slimnīcā nogādāta Viola Abramova

3 komentāri
Pēc mēģinājuma ar Raivi Vidzi slimnīcā nogādāta Viola Abramova
PUBLICITĀTES FOTO

Satraucoša vēsts krāšņā TV3 Jaungada šova ”Prieks kopā būt!” pirmizrādes priekšvakarā: dejotāja Viola Abramova, mēģinot kopā ar Raivi Vidzi, lauzusi ribu. Taču pat trauma viņai nestāsies ceļā! Programma mazliet pamainīta, taču Viola jau šovakar kāps uz skatuves un dejos ar visu lūzumu!

Jaungada šova ietvaros paredzēts, ka uz vienas skatuves kāps visi lieliskā šova ”Dejo ar zvaigzni” uzvarētāji, tostarp Viola un Raivis.

Kā Skaties.lv ziņo pasākuma organizatori, pāris tik intensīvi trenējies, lai pārsniegtu skatītājus ar izcilu numuru, ka Viola pēc 26. decembra mēģinājuma nogādāta slimnīcā. Dejotājai konstatēts ribas lūzums.

Taču jau 27. decembra vakarā Liepājas Olimpiskajā centrā paredzēts lielās koncertu sērijas atklāšanas vakars. Un Viola to garām nelaidīs!

”Viola šovakar jau dejos, esam vienīgi nedaudz pamainījuši programmu. Traumas dēļ viņa nevarēs dejot džaivu, taču Violas un Raivja izpildījumā redzēsiet lēno fokstrotu un lēno valsi. Esam ceļā uz Liepāju, un Viola ir enerģijas pilna un ļoti grib dejot,” Skaties.lv atklāj organizatori.

Viņi var nomierināt skatītājus – Viola jūtas labi un uz skatuves sāpēs noteikti nemocīsies!

Lai piedalītos koncertā, Rīgā no Maskavas ieradusies arī Liene Greifāne, un viss liecina, ka gaidāms fantastisks koncertu maratons!

Krāšņā un sirsnīgā vakara vadīšana uzticēta populārajam mūziķim Laurim Reinikam un šarmantajai Ivetai Feldmanei, kuri ir ne tikai vadījuši vairākus šovus, bet arī paši bijuši šova “Dziedi ar zvaigzni” dalībnieki 2007. gadā. Tāpat arī abi piedalījušies šovā “Dejo ar zvaigzni”. Šī būs ekskluzīva iespēja Ivetu un Lauri atkal redzēt šova vadītāju tēlā.

Vakara ietvaros uz vienas skatuves kāps pirmo “Koru karu” uzvarētājs Atis Auzāns ar kori, dziedātāja Liene Šomase un motosportists Jānis Vinters, kuri kļuva par 2007. gada šova “Dziedi ar zvaigzni” uzvarētājiem, 2008. gada šova “Dejo ar zvaigzni” uzvarētāji spēkavīrs un nu arī aktieris Raivis Vidzis un dejotāja Viola Abramova, 2015. gada šova “Dejo ar zvaigzni” uzvarētāji dziedātāja un topošā kinorežisore Liene Greifāne un dejotājs Viktors Haritonovs.

Koncertā piedalīsies arī vērienīgā TV šova “X Faktors” spilgtākie otrās sezonas dalībnieki, savukārt šovu “Izklausies redzēts” pārstāvēs aktieris Rihards Lepers, aktrise un dziedātāja Ieva Pļavniece, dziedātājas Olga Rajecka, Rūta Dūduma un citi mākslinieki.

Tu vēl vari paspēt!

  • 27. decembrī plkst. 19.00 Liepājas Olimpiskajā centrā
  • 28. decembrī plkst. 19.00 Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā
  • 29. decembrī plkst. 18.00 Saldus sporta kompleksā
  • 30. decembrī plkst. 15.00 VEF Kultūras pilī, Rīgā
  • 31. decembrī plkst. 15.00 Madonas pilsētas sporta centrā
  • 5. janvārī plkst. 18.00 Latgales Vēstniecībā GORS, Rēzeknē
  • 6. janvārī plkst. 18.00 Siguldas Kultūras centrā “Devons”
  • 10. janvārī plkst. 19.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”
  • 11. janvārī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā

Biļetes uz Jaungada šovu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.