Pavērsiens iepazīšanās šovā: Eglīti pēc filmēšanās pārsteidz Ingus un Daiņa bezkaunības

Uz šova ”Piecērt Eglītei!” ceturto randiņu ieradās un par Līgas Eglītes sirdi sacentās trīs pēc pirmā iespaida jauki vīrieši: Ingus, Dainis un Mārtiņš. Eglīte izvēlējās Mārtiņu, taču pēc filmēšanās meiteni nepatīkami pārsteigusi Daiņa un Ingus rīcība.

Atpakaļ uz rakstu

44 komentāri

 • Dainis Macins

  Dainis Macins

  Un ne par velti cilvēki komentāros Līgu noliek! Pričom te es, kāda jēga bija speciāli rakstu likt? Viņai jau sliktāk, nejau man!😁
 • Anete

  Anete

  Nav vīrieša cienīgi tā taisnoties, varēja izmantot iespēju paklusēt.
 • pelmene vulgārā

  pelmene vulgārā

  Piekrītu katram Daiņa vārdam! Tas ir tikai šovs, cirks, teātris ar neveiksmīgu "aktrisi", kura sevi izlikusi par izsmieklu! Mīlestību tādā cirka izrādē neatrast. Gan jau viņa par to māžošanos saņem atalgojumu, tāpēc arī ķēmojas. Labāk darbu būtu atradusi un speķi nodzinusi, lai nav tik pazemojošā veidā nauda iztikai jāpelna!
  • Dainis Macins

   Dainis Macins

   Ja, jo vina nav radusi stradat, loti lieliski tas bija redzams Lauku seta, pat 4.serija atzinas, ka nestrada un, iespejams, ta isti pat nevelas. Par kadam musu bezkaunibam ar Ingu vareja but runa, ka pat raksts bija jataisa, jo vina baidijas, ka kads no 5 comiem uzzinas to, ko nezin, bija svetigi dalai cilveku atvert acis, lai nebutu ta, ka iespejams Mairis no vinas aizies, ja vina nemainisies uz labo pusi, zaudes labu cilveku, Mairis tads izskatas.
 • Dainis Macins

  Dainis Macins

  Un es būtu devis iespēju citam, neierodoties uz finālu!👹
 • Dainis Macins

  Dainis Macins

  Nevis nesmuki, bet patiesība, lai cilvēki atver acis, paskatās Lauku sētu, kāda viņa bija tur! Ja patiesība acīs kož, tad es neko nevaru darīt, nevis stulbu rakstu, bērnu līmenī uztaisīt par mani!!!!👹
 • Dainis Macins

  Dainis Macins

  Ja sieviete piedalās tādos šovos tad viņai jau ir problēmas ar galvu! Lai atrastu vīrieti pat ne atrastu, nav jāmeklē, viņam pašam pie Tevis ir jāatnāk kurā brīdī ja Tu esi atvērta tam, brīva un pareizi to spēj uztvert un saprast!!! Bet te....auzas, Eglīte!!! Iesaku sākt ar sevi ne viss meklēt čaļus TV!!! Vēlu veiksmi!..... Tā raksta Awene. Visur citur Līgu citi nidurš/ noliek gar zemi, Te pēkšņi visi viņas pusē!
 • zaķēns

  zaķēns

  Žēl, ka šāda vilšanās Līgai, bet prieks, ka vismaz citi pozitīvi puiši bija, no kā izvēlēties! Finālisti ir super, Līga, lai tev izdodas izvēlēties labākos! Par tiem puišiem viss skaidrs, ka ir tevis un fināla cienīgi, interesanti cilvēki, kas sevi no labās puses parādīja!
 • Alīsija

  Alīsija

  Daini, kāpēc Jūs devāties šovā, ja tagad tik nesmuki par Līgu runājat? Ir taču dažādi iepazīšanās portāli, kur sevi parādīt sievietēm, šovs nav vienīgais veids. Varbūt vietu spēlē zaudēja kāds, ka Līga tiešām patika.
 • Dainis Macins

  Dainis Macins

  Un, ja visi, pilnīgi visi, zinātu, kāda Līga bija Lauku sētā, sīkāk neteikšu, citi arī atteiktos, bet šovā gribētu tikt, lai iepatiktos reālai, potenciālai sievietei. Lūk tāds ir loģisks domu gājiens. Viņai būtu jāmainās konkrēti, tad viņa dabūs īsto mīlestību!
  • oho
   • Dainis Macins

    Dainis Macins

    Paskaties Lauku sētu, tad sapratīsi! Patiesība ir tur!
 • Dainis Macins

  Dainis Macins

  Un atceraties to, ka bija raksts par to, ka Ingus nevar atkauties no meiteņu uzmanības. Viss normāli, tā arī ir. Viņš arī deva iespēju citam, tāpat, kā es, bet uzcept tik stulbu rakstu bērnudārza līmenī, to jau var!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!