Pavērsiens iepazīšanās šovā: Eglīti pēc filmēšanās pārsteidz Ingus un Daiņa bezkaunības

44 komentāri
Pavērsiens iepazīšanās šovā: Eglīti pēc filmēšanās pārsteidz Ingus un Daiņa bezkaunības
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Uz šova ”Piecērt Eglītei!” ceturto randiņu ieradās un par Līgas Eglītes sirdi sacentās trīs pēc pirmā iespaida jauki vīrieši: Ingus, Dainis un Mārtiņš. Eglīte izvēlējās Mārtiņu, taču pēc filmēšanās meiteni nepatīkami pārsteigusi Daiņa un Ingus rīcība.

4. sēriju noskaties TE!

Pēc ceturtās sērijas nu jau pagājis kāds laiciņš, un Eglīte atklāj, ka to noskatījusies vairākkārt, palasījusi komentārus, un aina, kas iezīmējusies, viņu šokējusi.

Kā Ingus, tā Dainis atstājuši patīkamu iespaidu – Ingus kā puisis, kurš mainījies uz labo pusi, bet Dainis – patīkams cilvēks, kurš atnācis nopietnu nolūku vadīts. Liels bijis Eglītes šoks un sarūgtinājums, redzot, kā abi vīri bez mazākās kautrēšanās paziņo, ka ieradušies uz spēli ne pēc Eglītes.

Ingus to paziņojis aizkadra sarunās, bet Dainis komentāros pie sērijas steidzis taisnoties, ka jaukā Eglīte viņu neinteresējusi.

”Gan Ingum, gan Dainim esot bijis nelietīgs plāns tikt pie cirvja. Daiņa gadījumā cirvis bija pašmērķis, bet pati es neinteresējot, esot plānojis tikt pie cirvja un uz finālu neierasties, jo es neesot viņam piemērota.

Bet Ingum esot bijis plāns cirvi nodot jebkuram citam no dalībniekiem, ja būtu saņēmis. Sanāk, ka Mārtiņš vienīgais no šīs sērijas bija spēlējis tīri,” tā Eglīte.

Viņu pārsteidz Daiņa taisnošanās komentāros un pēkšņā uzvedības maiņa, jo vīrietis spēlē centies atstāt patīkamu iespaidu un pasniedzis Eglītei ļoti personisku dāvanu – vēstuli, kurā atklāj savas sajūtas pret meiteni un paša gatavotu sveci. Pēc sērijas viņš komentāros paziņo, ka uz finālu nemaz nebūtu ieradies.

”Dainis jau tomēr ar savu skrupulozo centību panācis savu. Domāju, ka viņš arī ar tādu pat neatlaidību cīnās ar saviem kaimiņiem, uz kuriem mēģināja uzrīdīt ”Bez Tabu”.

Domāju, ka dzīvē bieži vien ir tā, ka nelietīgi plāni nevainagojas ar panākumiem, parasti kaut kas nedaudz pietrūkst, lai tie realizētos. Vai arī iznākums nav tas.

Es teiktu, ka šādi teksti, kādus runājis Ingus un Dainis, runā par viņiem pašiem. Lai lasītāji izdara secinājumus, ir viņi kaut kā cienīgi vai nav. Vispār kā cilvēki, nevis tikai ka kandidāti uz manu uzmanību,” par Ingus un Daiņa morāli jautājumu uzdod Līga.

Viņa priecīga, ka sajūtas pašu nav pievīlušas un spēlē viņa izvēlējusies Mārtiņu, kurš atšķirībā no Daiņa un Ingus tiešām cīnījies godīgi.

”Tas tikai apliecina, ka cilvēkiem ar neglītiem plāniem dzīvē bieži vien iespējas aizveras pašas un labi, ka izvēlējos Mārtiņu.

Pieturos pie uzskata, ka skaisti cilvēki ir labi cilvēki. Kā man šad tad ir teicis Jahimovičs,” spriež Līga.