Patmalniece iesaka Ulmei sameklēt trešo vīru

Komentāri

Garšas mednieku šīs nedēļas ekspedīciju atklāj žurnāliste Una Ulme, kura jautro kompāniju ved uz savu dzimto pusi – Cēsīm. Pa ceļam kāds Unas stāsts modes māksliniecē Elitā Patmalniecē izsauc sievišķīgu reakciju.

”Garšas mednieki” – četri sabiedrībā pazīstami cilvēki – dodas uz saviem dzimtajiem novadiem, lai dalītos ar vietējām garšām un iepazīstinātu ar interesantākajiem tūrisma objektiem. Šonedēļ ekspedīcija dodas modes māksliniece Elita Patmalniece, žurnāliste Una Ulme, TV raidījumu un pasākumu vadītājs Valters Krauze un aktieris Kristaps Rasims.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žurnāliste Una Ulme bērnību pavadījusi Cēsu pusē. Kopā ar mammu dzīvojusi koka mājiņā, tualete bijusi ārā. ”Mums nebija televizora. Es gāju uz skolu, un pirmajā klasītē visi bērni runāja, ko viņi ir redzējuši televīzijā, bet es nekad dzīvē neko nebiju tur redzējusi,” pa ceļam uz Cēsīm ceļabiedriem klāsta žurnāliste.

Aktieris Kristaps Rasims, ņemot talkā viedierīci, demonstrē izcilas zināšanas par Cēsīm, tikmēr Elita Patmalniece nekautrējas Unai pajautāt, cik viņai ir bijis vīru. ”Man? Divi,” nedaudz pārsteigta uz tiešo jautājumu atbild Una. Abas vienojas, ka Unai, tāpat kā viņas mammai, būs trīs vīri.

Vairāk skaties video!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl