Patmalniece iesaka Ulmei sameklēt trešo vīru

Pievienot komentāru
Patmalniece iesaka Ulmei sameklēt trešo vīru
Foto: ekrānuzņēmums

Garšas mednieku šīs nedēļas ekspedīciju atklāj žurnāliste Una Ulme, kura jautro kompāniju ved uz savu dzimto pusi – Cēsīm. Pa ceļam kāds Unas stāsts modes māksliniecē Elitā Patmalniecē izsauc sievišķīgu reakciju.

”Garšas mednieki” – četri sabiedrībā pazīstami cilvēki – dodas uz saviem dzimtajiem novadiem, lai dalītos ar vietējām garšām un iepazīstinātu ar interesantākajiem tūrisma objektiem. Šonedēļ ekspedīcija dodas modes māksliniece Elita Patmalniece, žurnāliste Una Ulme, TV raidījumu un pasākumu vadītājs Valters Krauze un aktieris Kristaps Rasims.

Žurnāliste Una Ulme bērnību pavadījusi Cēsu pusē. Kopā ar mammu dzīvojusi koka mājiņā, tualete bijusi ārā. ”Mums nebija televizora. Es gāju uz skolu, un pirmajā klasītē visi bērni runāja, ko viņi ir redzējuši televīzijā, bet es nekad dzīvē neko nebiju tur redzējusi,” pa ceļam uz Cēsīm ceļabiedriem klāsta žurnāliste.

Aktieris Kristaps Rasims, ņemot talkā viedierīci, demonstrē izcilas zināšanas par Cēsīm, tikmēr Elita Patmalniece nekautrējas Unai pajautāt, cik viņai ir bijis vīru. ”Man? Divi,” nedaudz pārsteigta uz tiešo jautājumu atbild Una. Abas vienojas, ka Unai, tāpat kā viņas mammai, būs trīs vīri.

Vairāk skaties video!