Patiesība par to, kā precējās svešinieki

5 komentāri
Patiesība par to, kā precējās svešinieki
Publicitātes foto

Šova Precos ar svešinieku! dalībnieku priekiem pēc satikšanās pie altāra ar līgavu vai līgavaini sekoja “papīru” kārtošana.

Marta pirmajā pusē TV3 sākās sociālais eksperiments Precos ar svešinieku!, kura laikā trīs sievietes un trīs vīrieši, kuri nekad viens otru nav redzējuši, satikās pie altāra un uzreiz arī apprecējās. Patlaban visi trīs pāri jau izbaudījuši kāzu ceļojumu, bet Skaties.lv rauj nost noslēpumainības plīvuru un atklāj, kā patiesībā notika visas trīs laulību ceremonijas un cik tās bija oficiālas.

”Dienā, kad pāri viens otru ieraudzīja un TV skatītāji bija liecinieki šai ceremonijai, viņi salaulājās. Tūlīt pēc kāzām viņi iesniedza dokumentu par to, ka viņi pēc mēneša tiek sareģistrēti oficiāli. Pēc mēneša viņi vēlreiz devās uz dzimtsarakstu nodaļu, kur laulība tika noformēta jau juridiski,” stāsta šova Precos ar svešinieku! producente Sandija Miezīte. Pirmais svešinieku pāris viens otru ieraudzīja un līdz ar to laulājās piektdienā, pārējie divi – sestdienā.

Precos ar svešinieku! ir sociāls eksperiments, kuru veido trīs pāru laulības. Dalībnieki, kuri ir gatavi mesties TV3 eksperimentā, līdz šim ir izmēģinājuši visu, lai atrastu lielo mīlestību, bet nesekmīgi. Paļaujoties uz ekspertu grupu, kuras sastāvā ir mācītājs Sandis Ratnieks, psihoterapeite Ināra Vārpa, antropoloģe Maija Surska un seksoloģe Aija Tula-Rijkure, dalībnieki ir piekrituši, ka tiks salikti kopā ar cilvēku, kuru nekad nav satikuši, un ar viņu uzreiz arī apprecēsies. Pāri pēc kāzām sešas nedēļas dzīvos kopā kā īsts laulāts pāris. Ja viņi iemīlēsies viens otrā, eksperiments būs noritējis veiksmīgi, ja nē – viņiem nāksies šķirties.

TOP komentāri

 • oi
  +11 +11 0

  oi

  tas korālis nav sevišķi gudrs un,ko gan vēlējās parādīt tie trīs pāri,jau tā ir pilns ar gadījuma sakariem,tikai šitie gadījuma sakari vel ir ar Dieva vardu formēti....
  korāli,attopies un APKOPIES,tu izskaties vnk drausmīgi :@
 • ....
  +6 +6 0

  ....

  Tā ir ņirgāšanās par to laulību ceremoniju kā tādu un par to ko vispār nozīmē precības un kopdzīve. Tā ir ņirgāšanās par mīlestību, vai arī par to kas no tās palicis pāri mūsdienās.
 • Civillikums
  +4 +4 0

  Civillikums

  Juridiski raksta autors stāsta pilnīgas muļķības, jo noslēgt laulību var tikai vienu reizi un nekādas atkārtotas "papīru kārtošanas" nav likumā paredzētas. Vai nu noslēdz vai nē.
  No teiktā izriet, ka šeit minētās "laulības" nemaz nav noslēgtas un rādītā ceremonija ir iestudējums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl