Pasākums noslēdzies: kas tad tur notika?

1 komentārs
Pasākums noslēdzies: kas tad tur notika?
Foto: Uldis Greters, Skaties.lv

Līdz brīdim, kad jūs savos zilajos ekrānos redzēsiet TV3 noslēpumu sezonas atklāšanu skaitāmas vēl stundas, bet nelielu ieskatu varat gūt no portāla Skaties.lv, lai jūs draugiem varētu palielīties – es zinu, bet Tu – nē!

Skaistās kleitas redzējām, viesus arī apskatījām, bet kā viņi visi izskatās, solīdi sēžot pie galdiņiem, vērojot koncerta uzvedumu, to vēl pagaidām nezina neviens. Tieši tāpēc Tev, Skaties.lv portāla lasītāj, ir ekskluzīva iespēja iemest aci, kas tad šovakar notika Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā, kamēr pārējie to rītvakar, plkst. 20:20, vēros TV3 kanālā.

TOP komentāri

  • Ilze
    0 0 0

    Ilze

    Labi, ka Jums pietika prāta neievietot bildes ar Lindu Leen. Skats nudien bija atbaidošs! Vai TV3 tiešām neatradās neviena stilista, kas pie Lindas apmēriem un treknajām riepām, viņai ieteiktu caurspīdīgā topiņa vietā izvēlēties kaut ko piemērotāku???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl