Pārliecinoša uzvara! Somiju ”Eirovīzijā” pārstāvēs skarbi metālisti

13 komentāri
Pārliecinoša uzvara! Somiju ”Eirovīzijā” pārstāvēs skarbi metālisti
EBU/ YLE / MIIKKA VARILA

Nedēļas nogalē savu ”Eirovīzijas” pārstāvi izvēlējusies arī Somija, un šī valsts izvēlējusies uz konkursu sūtīt māksliniekus, kuri neatbilst tipiskajam ””Eirovīzijas” formātam”. Žūrijas un skatītāju balsojuma kopvērtējumā izlemts, ka Somiju šogad pārstāvēs metālisti ”Blind Channel” ar dziesmu ”Dark side”.

Somijas pārstāvi ”Eirovīzijā” noteica starptautiskas žūrijas un skatītāju balsojuma kopvērtējumā. ”Blind Channel” tajā pārliecinoši uzvarēja ar 551 punktu, otrās vietas ieguvējiem saņemot vien 180 punktus.

Paši ”Blind Channel” savu mūzikas stilu sauc par ”vardarbīgu popu” un tiek nereti salīdzināti ar populāro britu blici ”Bring Me The Horizon”.

Mākslinieki tic, ka ”Eirovīzija” ir viņu iespēja no somu pagrīdes klubiem izlauzties starptautiskā arēnā.

”Mēs nespējam vien sagaidīt, kad varēsim uzstāties tūkstošiem cilvēku priekšā, aizvedot arī viņus uz ”tumšo pusi”!” lapai eurovision.tv paziņojuši mākslinieki, atklājot, ka jau no pirmdienas, 22. februāra sāk intensīvi gatavoties, lai Roterdamu maijā satricinātu ar izcilu šovu.

Arī bukmeikeri Somijas izvēli vērtē kā lielisku – valsts izredzes uzvarēt pēc metālistu uzvaras prognožu tabulās strauji kāpj, un šobrīd somi tiek uzskatīti par visai reāliem pretendentiem uz uzvaru.

Noklausies! Norvēģiju ”Eirovīzijā” pārstāvēs gigantisks eņģelis

Mūsu Samantas iespējas bukmeikeri joprojām vērtē kā vienas no zemākajām.

Savukārt kā vienus no reālākajiem pretendentiem uz uzvaru eksperti nosauc Lietuvas pārstāvjus! Lietuviešu iespaidīgo ”Eirovīzijas” hitu baudi TE!