Pārcelties ar ģimeni uz Dubaiju un tur sagaidīt savu trešo bērniņu

0 Komentāru
Pārcelties ar ģimeni uz Dubaiju un tur sagaidīt savu trešo bērniņu
Foto: ekrānšāviņš

Daudzi vecāki ir vismaz reizi apdomājuši – kā tas būtu ar visu ģimeni pārcelties uz ārzemēm? Taču ne visi to realizē, tāpēc Māmiņu klubs devās pie trīs bērnu vecākiem, kas kādu laiku ir dzīvojuši Dubaijā, kur pasaulē nācis arī viņu trešais bērniņš.

Māmiņa Iveta un tētis Kaspars audzina trīs bērnus – Emmu, Jēkabu un jaunāko meitiņu – Kati. Kādu laiku ģimene atkal dzīvo Latvijā, taču to, kas piedzīvots Apvienotajos Arābu Emirātos, viņi atceras ar prieku un saka, ka tā ir bijusi vērtīga pieredze.

Uz Dubaiju ģimene devās, jo Kasparam tur bija darba piedāvājums. ”Sākumā bija tas – kā būs, pamest ierasto vidi, draugus.. visu, visu. Bet nu no otras puses – redzēt un padzīvot Dubaijā – šāda iesēja ne katram izkrīt. Tomēr lēmums doties turp un izmēģināt, nebija pārāk grūts,” stāsta Iveta.  Abi atzīst, ka Dubaijā  viņiem bija iesēja piedzīvot to, ar kādu vērienu cilvēki domā citur. ”Fascinējoši bija redzēt grandiozu pieeju lietām. Lielu ne tikai tādā izpratnē, ka fiziski, bet gan ambīciju ziņā,” stāsta Kaspars.

Taču tur arī piedzima Ivetas un Kaspara trešais bērniņš. Vaicāti, kāda  pieredze bijusi laižot pasaulē  bērniņu tur, Iveta atzīst, ka aprūpē, dzemdību iestādes kvalitātē un medicīnisko tehnoloģiju pieejamībā vērojams tas pats vēriens, kas pilsētā kopumā, varbūt pat mazliet par daudz.

Vairāk uzzini noskatoties video!

0 Komentāru