Paraugdemonstrējums, kā pareizi sasiet un iepērt meiteni

Komentāri

Sarunu šovā Sokolovs par seksu šā vakara temats bija BDSM, kas, kā saka Vikipēdija, iekļauj erotisku varas apmaiņu ar asām sajūtu stimulācijām un dažādām lomu spēlēm.

Arī šovakar bija tikai viena viešņa, kura bija gatava dalīties savā pieredzē par erotiskajām spēlītēm, kuras dēvē par BDSM. Viņas vārds ir Iveta, un ar to pirmo reizi iepazinusies kādā fetiša bārā Londonā. Meitene raidījuma beigās arī nekautrējās nodemonstrēt, kā tas pareizi ir jādara.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties nelielu BDSM paraugdemonstrējumu!

Kā pareizi meiteni sasiet?

Video un attēlos redzamo aiz muguras sasieto roku veidu sauc par dragon sleeve. Iveta stāsta, ka virve ir laba alternatīva rokudzelžiem. Ir svarīgi zināt, lai, veidojot “dizainu”, partnerim nav pa ciešu un nekas nespiež, jo rokas atrodas nedabīgā pozā aiz muguras. Kad virve ir pilnībā sasieta, tur variācijas ir dažādas: var vienkārši pacelt rokas un likt viņai pieliekties, var piesiet kaut kur, tas pēc katra paša ieskatiem. Šajos brīžos jau var likt lietā arī pletni un izdarīt pirmos pērienus. Ilgi šādā stāvoklī partneri nedrīkst turēt, jo rokas var notirpt.

Kā pareizi meiteni iepērt?

Vislabāk ar pletni sist pa meitenes apaļumiem jeb pēcpusi, kā arī muguras augšdaļu, bet nekādā gadījumā muguras vidus un lejasdaļā, jo tur atrodas cilvēkam svarīgi orgāni, kurus viegli savainot. Sākuma sitienus izdarīt maigus, lai ķermenis pierod, kā arī svarīgi ieturēt ritmu. Nedrīkst pārspīlēt, bet partnerim noteikti jāsaka, ja sāp, lai nerastos pārpratumi. Precīzāku pamācību skatāmies iepriekš atrodamajā video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl