4 komentāri

Aicinām pārus, kuri jūtas pazaudējuši attiecībās dzirksti, pieteikties jaunajam attiecību šovam “Patiesības spogulis”. Šī var būt tieši jūsu iespēja piepildīt savu dzīvi ar īstu mīlestību un pie viena arī notievēt speciālistu uzraudzībā!

Nākamajā gadā TV3 skatītājus priecēs jauns attiecību šovs Patiesības spogulis, kuru vadīs Agnese Bērziņa jeb Ragaciema Agnese.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agnesei šī ir pirmā pieredze kā TV raidījuma vadītājai, un viņa to uztver kā lielu piedzīvojumu, kur pati var apgūt daudz ko jaunu un interesantu, vienlaikus darot to, ko prot vislabāk – palīdzot cilvēkiem atklāt sevi: ”Man ir interesanti, varu apgūt kaut ko jaunu. Redzu, ka realitātes šovi tiešām ir realitātes šovi.”

”Es piekritu piedalīties šajā projektā, jo jau gadiem strādāju ar cilvēkiem, un tēma, ar ko visbiežāk cilvēki pie manis vēršas, ir attiecības. Attiecības ir galvenā joma, kas mums ir jārisina. Es rīkojos pēc izjūtas, un izjūta man teica, ka šim raidījumam ir perspektīva,” par dalību šovā stāsta vadītāja Agnese Bērziņa.

”Es mīlu cilvēkus tādus, kādi tie ir. Tātad – pēc būtības. Un pēc būtības katrā cilvēkā ir labākā viņa versija. Diemžēl cilvēks visbiežāk neļauj izpausties savai labākajai versijai. Šis šovs ir iespēja ieraudzīt sevī labāko versiju un to iemīlēt.”

Pāri, kuri tiks izvēlēti dalībai TV3 jaunajā šovā, dosies uz Vitalitātes akadēmiju. Tur trīs nedēļu garumā abiem būs iespēja gan piestrādāt pie attiecību pilnveidošanas, gan ļauties skaistuma procedūrām un uzlabot savu fizisko formu. Un tas viss, protams, bez maksas! No pāra nepieciešama vien tikai vēlme un drosme piedalīties, jo paskatīties uz sevi no malas varbūt dažreiz nemaz nav tik viegli, bet ļoti vērtīgi.

Aicinām pārus nekautrēties pieteikties un paust drosmi, lai varētu kvalitatīvi un kardināli mainīt dzīvi uz labāko pusi!

PIETEIKUMA ANKETA

Agneses aicinājuma video

http://tvplay.skaties.lv/parraides/patiesibas-spogulis/799631?autostart=true

TOP komentāri

 • Inna
  +1 +1 0

  Inna

  Nevajag iedomāties, ka kāds cits pateiks priekšā - kā labāk darīt?- Cilvēki bieži meklē kaut kādu vieglāko ceļu, nevis paši uzņemas atbildību un arī rīkojas. Šovs izklausās interesants, būs prieks redzēt Agnesi citā gaismā. Viņa ir tieša, citiem liekas, ka pārāk asa, bet īstenībā ļoti piezemēta. Arī man viņa teica, to ko varbūt dzirdēt negribēju. Bet sapratu, ka nevaru viņas teikto tulkot tik burtiski. Viņa teica to, ko tajā brīdī redzēja. Pēc pārmaiņām teiktu ko citu. Tāpēc, ka no tā brīža, kad tev ir vairākas izvēles dzīvē, atkarībā kuru izvēlēsies - pilnīgi viss var mainīties pretēji. Veiksmi dalībniekiem!
 • Ha
  0 0 0

  Ha

  Jā, lai tikai uzfilmētu video, ir gatava līst cilvēka privātajā dzīvē. Phe, ieraudzīšu ...
 • SS
  0 0 0

  SS

  Dauzi cilvēki ticēja šai sievietei, viņas mācībām un padomiem. Ne tikai viņai, protams. Tādas viedās vadītājas, ezotērisko mācību pasniedzējas, gaišreģes un dziednieces bija gana daudz. Viņām maksāja naudu, kas nevarēja - gāja palīgā iekopt viņu īpašumus. Realitātē - cik ģimeņu tika izpostīts, jo viņas sievietēm pateica, ka šis, esošais vīrs / draugs bremzē tavu izaugsmi, tev ir augstāks uzdevums utt. Tādus cilvēkus ir jātiesā par krāpšanu, nevis jārāda TV šovos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl