”Par tādas somiņas izvēli viņš varētu mani nogalināt!” Drosmīgākā pāru sacensība šovā #ģērbjosDominā uzņem apgriezienus

Sacensība turpinās, un otrā modes šova #ģērbjosDominā dalībniece Rūta ir gatava startam. Viņa kopā ar vīru Ģirtu tiekas ar stilistu pāri Indru Salceviču un Kasparu Bērziņu, lai apspriestu uzdevumu un saprastu, kāda ir tēma un budžets, kurā viņai jāiekļaujas.

Pagājušajā nedēļā iepazināmies ar pirmo šova dalībnieku Ģirtu, kurš meklēja apģērbu komplektu sievai. Nu pienākusi Rūtas kārta meklēt apģērbu komplektu savam vīram! Pēc kārtīgas apspriedes ar stilistu pāri Indru un Kasparu Rūtai vīrs jāsaģērbj rudenīgai pastaigai pa parku. Izlozētais budžets – 200 eiro!

Rūta atzīst, ka viņai vīra stils šķiet vienveidīgs un garlaicīgs, tādēļ šoreiz vēlas atrast lietas, kuras viņš pats noteikti nemaz nesaņemtos nopirkt, kur nu vēl veikalā noskatīt. Viņa jau aptuveni nojauš, kāds varētu būt vēlamais rezultāts, tikai tagad atliek atrast pareizās drēbes, kā arī iekļauties budžetā. Rūta sāk ar trenča medībām.

Sākot komplektēt apģērbu komplektu, Rūta rūpīgi rēķina līdzi budžetu un viņai arī lieliski izdodas iekļauties. Savukārt Kasparam šis uzdevums sagādā grūtības: jo izvēloties apģērbu, naudas aksesuāriem gandrīz nepietiek. Tomēr, iekļaujoties stundas laikā, gan šova dalībniecei, gan stilistam izdodas sameklēt un piepildīt vīzijas, kā Ģirts vislabāk izskatītos pastaigā pa parku.

Kā saģērbties rudenīgai pastaigai pa parku 200 eiro vērtībā?

Rūta Ģirtam apģērbu komplektu atrada šādos t/c “Domina Shopping” veikalos: rūtainas bikses (29,99 eiro), zaļu rokas pulksteni (14,99 eiro) un sinepju krāsas šalli (7,99 eiro) veikalā ”NewYorker”. Garu, zaļu olīvkrāsas jaku (80,00 eiro) un tumši zilu T kreklu (15,95 eiro) veikalā ”Monton”. Īpaši stilīgus apavus ar rāvējslēdzēju (40,00 eiro) veikalā ”NS king”. Bēšas krāsas lietussargu (17,99 eiro) veikalā ”Parfois”.

Savukārt Kaspars Ģirtam apģērbu komplektu atrada šādos t/c “Domina Shopping” veikalos: balts T krekls (2,99 eiro), sarkanīgi rūtainais krekls (19,99 eiro), melnas piegulošas džinsas (34,99 eiro) un brūni, masīvi zābaki (29,99 eiro) veikalā ”NewYorker”. Zaļa dūnu jaka (119,95 eiro) veikalā ”Monton”. Sarkana cepurīte (9,99 eiro) veikalā ”Sizeer”.

Kā Kasparam un Rūtai sokas citu šova dalībnieku balsojumos? Vai pārim izdosies kopā savākt tik daudz punktu, lai kļūtu par uzvarētājiem un iegūtu galveno balvu – 1000 eiro? Skaties augstāk pievienotajā video!

Seko līdzi visiem dalībniekiem un viņu gaitām, jo no 5. novembra sāksies skatītāju simpātijas balsojums, kura laikā arī jūs tiksiet pie jaukām t/c ”Domina Shopping” balvām! Jaunākās epizodes otrdienās un ceturtdienās meklē ŠEIT!