Komentāri

Šovakar “Tēta nedienu Latvijā” brigāde devās uz vienu no galvaspilsētas mikrorajoniem, Zolitūdi, kur kādā dzīvoklītī mitinās viesmīlis Reinis Berezovskis un viņa izredzētā Anastasija Voroņina.

Kā jau ievērojāt, abi nav mijuši gredzenus, bet paguvuši laist pasaulē divus žiperīgus zeļļus – 4 gadus veco Marku un tikai gadiņu veco Edvardu. Lai vīriešu un sieviešu īpatsvars mazliet izlīdzinātos, ģimenē ir arī sunenīte vārda Kima.

Ikdienas darbiņi, protams, gulstas uz mammas šaurajiem, bet diezgan izturīgajiem pleciem. “Mājas darbus es daru diezgan daudz – procentus piecus varbūt, bet toties es to izdaru no visas sirds,” lepns par pienākumu sadali ir Reinis.

JŪRNIEKA ĢIMENES LAIMĪGAIS STĀSTS

Foto: kadri no šā vakara “Tēta nedienas Latvijā” sērijas

“Principā viņš apzinās, ka viņam ir kaut kas jādara, bet par to ir jāatgādina. Šad un tad viņš pats kaut ko palīdz, šad un tad nē. Kā kuro reizi, bet lielāko daļu daru es!” sava mīļotā vīrieša izdarību komentē Anastasija.

Interesanti, ka šovam pieteicies pats Reinis, jo… aizballējies ar kolēģiem, mājās pārnācis alkohola reibumā. “Kā atvainošanos aizpildīju anketu, lai Nastja tiek atvaļinājumā,” savu rīcību komentē pats vaininieks.

Kā viņš tiks galā ar dzīvesbiedres atstātajiem uzdevumiem, skaties jau šovakar šovā “Tēta nedienas Latvijā” kanālā TV3 plkst. 21.00.

Video: iepazīstieties – Reinis un Anastasija no Zolitūdes

Lasi vēl