”Paņemt publiku” ar vieglumu un dabiskumu. Kas ir ”Eirovīzijas” atlases otrā pusfināla uzvarētāji ”Carousel”?

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

4 komentāri
”Paņemt publiku” ar vieglumu un dabiskumu. Kas ir ”Eirovīzijas” atlases otrā pusfināla uzvarētāji ”Carousel”?
LAURIS VĪKSNE

Par ”Eirovīzijas” nacionālās atlases otrā pusfināla absolūtajiem uzvarētājiem skatītāju un ekspertu balsojuma kopvērtējumā atzīta grupa ”Carousel” jeb dziedātāja Sabīne Žuga un ģitārists Mārcis Vasiļevskis ar dziesmu ”That Night”. Mūziķi atklāj Skaties.lv, kāpēc piedalās konkursā un kā pārsteigs finālā.

Kā Skaties.lv atklāj mūziķi, lai arī ”Eirovīzijas” auditorijai viņu vārds ir jaunums, abi kopā muzicē jau četrus gadus.

Konkursa žūrija ”Carousel” izpildīto dziesmu salīdzināja ar kino mūziku, taču paši mākslinieki savu stilu nevēlas nekā konkrēti definēt – tas, kas iekšā kopā rodoties, tas arī redzams klausītājiem uz skatuves un dzirdams ierakstos.

Dziesma ”That Night” ir apvienības debija komponēšanā.  ”Mēs vēl veidojamies. To, uz kuru pusi aiziesim, rādīs laiks. Bet tas, ko piedāvājam konkursam, ir tas, kas mums pašiem ļoti patīk. Un tas nāca, nedomājot kādā stilā mēs vēlamies dziedāt un spēlēt,” stāsta apvienības soliste Sabīne.

”Eirovīzijai” viņi pieteikušies, jo konkurss ieinteresējis kā izaicinājums. ”Tā ir arī lieliska platforma, kur varam parādīt sevi, labs mērķis, uz kuru iet,” skaidro mūziķi.

Tas gan nenozīmē, ka ”Carousel” neinteresē rezultāts. Viņi ir gatavi arī uzvarēt un pārstāvēt valsti starptautiskā arēnā.

Kamēr citas grupas, gatavojoties finālam, sola uzlabot šovus , ”Carousel” vēlas ”paņemt publiku” ar vieglumu un dabiskumu.

”Mēs laižam to visu caur sevi, dziesma raksturo visas mūsu sajūtas,” tā Sabīne. ”Carousel” numurs finālā spilgti izcelsies uz citu fona tieši ar savu vienkāršību.

Šogad Latvijas atlases finālā ir izteikti daudz enerģijas pilnu šovu, un ”Carousel” būs vienīgais mierīgais numurs. Mūziķi paši gan uzsver, ka par nekādu konkurenci nedomā.

”Katrs ir atšķirīgs, katram ir kaut kas savs, un visiem ir cerības uzvarēt,” uzskata mūziķi.

Ja arī neizdosies uzvarēt ”Eirovīzijā”, tas nemainīs grupas vēlmi rosīties. Šobrīd grupa strādā pie albuma un priecāsies, ja parādīšanās konkursā būs ieintriģējusi jaunu klausītāju loku. Mākslinieku jaunumiem seko un citas dziesmas izbaudi ŠEIT!