Pametu fitnesu un ieguvu ideālu augumu! Blondīņu šova Evita atklāj neticamu slaiduma noslēpumu

4 komentāri
Pametu fitnesu un ieguvu ideālu augumu! Blondīņu šova Evita atklāj neticamu slaiduma noslēpumu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šova ”Blonde Voyage” dalībniece Evita var lepoties ar perfektu augumu, kas ļauj vilkt mugurā teju visu – no mini šortiņiem līdz caurspīdīgai kleitai. Sarunā ar Skaties.lv Evita atklāj neticamo – pie perfekta auguma viņa tikusi tad, kad pārstājusi svīst fitnesa zālē!

”Agrāk es gāju fitnesā, bet sapratu, ka nav jēgas, jo visu to pašu varu izdarīt mājās. Arī tad, ja necilā stieņus, mājas apstākļos vari iegūt tādu pašu augumu un muskulīšus,” faktu, ko apstiprina arī viņas ārējais veidols, atklāj Evita.

Viņa katru otro rītu mostas nedaudz agrāk, lai pavingrotu pēc īpašas programmas. ”Netīšām pamanīju informāciju par treneri Matīsu Bārtuli, kurš piedāvā metodi, kā nomest svaru citādākā veidā, nemokoties ar diētām un nepārslogojot sevi ar sportu. Pieteicos viņa izaicinājumam.

Šis izaicinājums lauza tik daudzus manus stereotipus par ēšanu un vingrošanu! Viņš man palīdzēja saprast, ka nav jēgas iet uz sporta zāli un sevi mocīt divas stundas, ja to visu var izdarīt mājās un ēst tik, cik pašai gribas,” stāsta Evita.

Viņas ikdiena režīma pamatnosacījumi ir vienkārši – ēst var, ko grib. ”Galvenais ir ēst ar mēru, un tad var ēst pilnīgi visu,” tā Evita, piebilstot, ka, jā, pat našķi ir atļauti.

Evita ir arī mamma! Viņas dzīvesstāstu lasi TE!

Un, kā apliecina Evitas pieredze, maza, pareiza un regulāra izkustēšanās mājās ir daudz efektīgāka par stundām sporta zālē.

Pārstājot iet uz sporta zāli un sākot vingrot mājās, Evitai izdevies nomest svaru, tikt pie burvīga auguma un būt harmonijā ar sevi. Turklāt mazliet pavingrot mājās ir daudz vienkāršāk, nekā piespiest sevi doties uz sporta zāli!

”No rīta pieceļos, aiztaisu durvis un pasaku, lai mani netraucē. Izpildu savus vingrinājumus un esmu gatava ideālai dienai!” tā Evita.

4 komentāri