”Pademonstrējās! Ne visai mīlu ārišķības.” Dzelzīša un Lindas saltais randiņš beidzas ar dāmas došanos mājās

0 Komentāru

Devītajā šova ”Randiņš ar Dzelzīti” raidījumā aktieris Lauris Dzelzītis devās uz randiņu ar Lindu, kura laikā saprata, ka viņi ir pretstati. Pēc randiņa vecpuisis sūtīja Lindu mājās, apzinoties, ka pasaulē ir miljoniem viņai piemērotāku vīriešu.

Lauris un Linda devās izbraukumā ar laivu, ja Lauris mierīgi sēdēja un baudīja braucienu, saulrietu un lēkāšanu pa viļņiem, tad Linda devās laivas priekšgalā un priecājās par ikvienu laivas lēcienu.

Dzelzīša šova Linda: Mani priecē Laura dzīves redzējums, sirsnīgums un ģimenisko vērtību aktualizācija

Piedzīvotās emocijas sieviete raksturo kā kaut ko par sevi, ne no sērijas ”Titāniks”, kā nekā slavenā filma ir romantisks stāsts par diviem, bet laivā viņa jutusies viena.

”Pademonstrējās – man tas tā. Ne visai mīlu ārišķības. Nevajag neko nosodīt – patīk, nepatīk, nekāds tiesātājs neesmu. Kopā saiet cilvēki, kuri skatās vienā virzienā, es uz to pusi neskatos,” Lauris komentē randiņu ar Lindu.

Aktieris uzsver, ka viņam patīk slēptāks skaistums un galīgi nav tuvi pretenciozi cilvēki, kuri mīl demonstrēt paši sevi.

”Attiecīgi sāku reaģēt. Ja tu mani atstum, kāpēc man jāmainās vai jāpielabinās, vai vēl kas? Esmu sieviete ar attieksmi. Ja tāda pretestība komunikācijā, tad nav ko mocīties abiem, bet man jābrauc mājās,” randiņā valdošo saltumu analizē Linda.

Lauris domā, ka pasaulē ir miljoniem sakarīgu, par viņu daudz “krutāku” čaļu, kuri nav ”samudrīti” galvā un padarīs Lindu laimīgu.

Braucienu laivā Linda salīdzina ar labu seksu, bet Lauris pažēlo sievieti, ka viņai gultas priekos šādi nav paveicies un pozitīvi noteica, ka viss vēl priekšā.

Atgriežoties villā, vecpuisim nesagādāja grūtības izlemt, kuru no dāmām sūtīt mājās. Mājās devās Linda.

0 Komentāru