”Viņai ir ļoti skaistas krūtis.” TV3 plastisko operāciju šova dalībniece neslēpj skaudību par konkurentes apaļumiem

Ceturtdienas, 8. oktobra, vakarā kanāla TV3 skatītāju uzmanībai tiks nodots jaunais šovs ”Operācija: Jauna dzīve”, un video ieskats, kas publicēts pirms raidījuma, atklāj, ko fināla pirmās pretendentes domā viena par otru.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Helga

    Helga

    Kurš izdomāja tādu cilvēku pazemošanas izklaidi? Bet kādēļ ne, ja ir aitas, tad ir cirpēji, reitingi noteikt augsti! Es arī vakar noskatījos un biju šokēta, pusplikas sievietes izrādīja savus ķermeņus, bet beigās uzvarēja tā, kurai bija vismazāk trūkumu – vēderam, ja sieviete zīdījusi savus daudzos bērnus, vajadzēja pazust, ja nepazuda var taču pavingrot, viņai patīkot resnās sievietes krūtis, kaut pašai tās ir vēl lielākas, liekie zobi ir daudziem cilvēkiem, ja tik daudz bērnu piedzemdēti, ar to ir jārēķinās, ka zobus var zaudēt! Vienīgā sieviete, kurai ļoti vajadzēja palīdzību, bija sieviete, kura cietusi avārijā, tādēļ liels bija mans izbrīns, kad mūsu plastisko operāciju speciālisti atteicās no izaicinājuma palīdzēt sakropļotai sievietei, bet izvēlējās vienkāršākās lietas, pacelt krūtis, iestādīt zobus un atsūkt taukus vēderam. Varbūt negribēja izgāzties?
  • pupcienis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!