Vēlas labot cita ķirurga kļūdas: TV3 ekstrēmo pārvērtību šova atlasē uzmirdz Jūlija no Salaspils

”Neviens no maniem draugiem nekad nedomāja, ka es būtu gatava visas valsts priekšā parādīt savas problēmas,” atzīst 30 gadus vecā salaspiliete Jūlija Rassohina, kura nesen piedalījās TV3 topošā šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlasē.

Atpakaļ uz rakstu

31 komentārs

 • Maija

  Maija

  Ja tas "šovam", tad muļķīgi, ir daudz cilvēku, kuriem tiešām nepieciešama palīdzība.. ne voblai, kura sataisījusi operācijas pie kaktu dakteriem.
 • E
 • Pēce

  Pēce

  Apskatijos vinas instagramu, tiesham skaista sieviete tikai japiestrada pie svara mazliet. rodas jautajums ko vina dara shaja projekta?
 • Zuze

  Zuze

  Palasot komentārus jābrīnās kādā neandertāliešu pasaulē dzīvoju. Tautieši, jā jums nav nekā prātīga ko pateikt varbūt tad paturiet savus subjektīvos viedokļus pie sevis, jo par katru komentāru var spriest par katru " augsti izglītoto" komentētāju. Paskatieties katrs uz sevi pirms rakstiet kādas jēlības par kādu ko nepazīstot un neesat nogājuši ne centimetru viņu kurpēs. Apbrīnojama ir kaut tikai drosme, kas nepieciešama, lai pieteiktos šādā pasākumā, labi saprotot, ka līdzcilveki " no sirds atbalstīs un priecāsies". Nokaunieties mazliet un padomājiet cik priecīgi būtu saņemt šos visus šedevrus savā virzienā.
  • zuzei

   zuzei

   Lai nav jābrīnās, tad nelasi tos komentārus, aita! Ikvienam ir tiesības izteikties. Un nejauc drosmi ar nekaunību. Ir cilvēki, kuriem daudz vairāk plastikas ķirurga iejaukšanās nepieciešama, kā šai bulciņai! Jādodas pie psihiatra un dietologa. Tas arī viss.
   • Vii

    Vii

    Kā pats saki - visiem ir tiesības izteikties, arī Zuzei. Arī Tavi komentāri ir publiski, un arī tie var kādam nepatikt. Tā kā pats aizveries, klabekli.
   • Maija
  • Resnais Juris

   Resnais Juris

   Komentāri jau ar domātu lai pakašķētos un kaut ko pavemtu. Nav jēga par to apvainoties vai ņemt par pilnu. Bet piekritīšu un jau iepriekš rakstīju - meitenei nevajag nekādas operācijas. Ja pati vēlas - mazliet sports un diēta. Jo vizuāli ir diezgan simpātiska.
 • Opis

  Opis

  Pazīstu šito meiteni ! Ļoti fords cilvēks! Godīgi sakot biju stipri izbrīnīts par bildēm no priekšnesuma- lai arī kas tas bija. Knapi pazinu, jo redzeju viņu nedēļu iepriekš... pavisam neizskatas pēc viņas, var redzēt, la izvēlētā "pareizie" rakursi in gaismas lai glut cilvēku padarītu krietni neglītāku . Bet nu jāpieņem to, ka tas ir šovs un protams jāparāda tas briesmīgākais PIRMS .. ceru, ka tiks projektā. Noteikti vērošu- viņa ir to pelnījusi. Un piekrītu iepriekš minētajam - kāpēc šādā projektā būtu jābūt tikai neglītajiem????? Vai visi neglītie pieteicās šovā, ja cik sapratu bija tikai mazliet pāri tūkstots anketām no visas Latvijas?!????
 • Ttt

  Ttt

  Atsegusas smaganas var viegli atrisinat nedaudz filleri augslupa, neviens nepateiks, ka lupas butu palielinatas, bet smaganas smaidot neatsegsies.
 • Tītars
  +10 +10 0

  Tītars

  Operācija kājām nav vajadzīga, x ir minimāls, un efektīvi labojams pie fizioterapeita, pareizi nostiprinot kāju muskulatūru!
 • Kristine Vucka

  Kristine Vucka

  Ļoti negodiga izlase, viņai toč nevajag parvertibas, jāiet pie psihaloga,,,
  • Mamma

   Mamma

   Tiešām??? Man atkal vienmēr izbrīna, ja šovos ņem tikai aptaukojušās, nolaidušās, nekoptas dāmas, kuras uztaisa par princesēm tikai uz šova brīdi, bet pēc šova staigā tādas pašas kā bija. Sieviete var sevi sakopt arī bez lieliem naudas līdzekļiem un ja viņai tas nav no dabas dots, tad nekādi šovi šeit nepalīdzēs! Ir, diemžēl redzēti piemēri. Tas ir kā cūkām pērles kaisīt.... Arī glītas dāmas vēlas sev pārmaiņas! Manuprāt , jābūt dažādām dalībniecēm! Viss godīgi!
 • Juris

  Juris

  Un kādā zemiskaa vidē? Lietas jāsauc īstajos vārdos, ja tā govs uz govs kājām to nesaprot
 • Juris

  Juris

  Jau teicu, lai neaizņem vietu cilvēkam, kam taa palīdzība tiešām ir nepieciešama. Jo tad jau mēs visi varētu mesties tajaa šovā, bet ir cilvēki, kuriem iespējams sho uzaicinajumu nemaz nav iespējams izlasīt... bet palīdzība nepieciesama

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!