Vēlas labot cita ķirurga kļūdas: TV3 ekstrēmo pārvērtību šova atlasē uzmirdz Jūlija no Salaspils

33 komentāri
Vēlas labot cita ķirurga kļūdas: TV3 ekstrēmo pārvērtību šova atlasē uzmirdz Jūlija no Salaspils
PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Neviens no maniem draugiem nekad nedomāja, ka es būtu gatava visas valsts priekšā parādīt savas problēmas,” TV3 topošā šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlasē atzīst 30 gadus vecā salaspiliete Jūlija Rassohina.

Jūlija ir mamma diviem bērniem, un viņas ikdiena saistīta ar rosīšanos loģistikas nozarē, bet pirms neilga laika viņa atvērusi bērnu ballīšu vietiņu.

”Esmu ļoti pārliecināta par sevi darbā un vienmēr eju līdz galam, bet viss, kas attiecas uz sievišķību, man klibo. Tie ir mani kompleksi, tāpēc man bija diezgan svarīgi šeit būt,” viņa saka.

Nesen Jūlija sākusi pievērsties fotografēšanai. ”Man patīk skaistas bildes, man patīk skaisti cilvēki. Tāpēc es pret sevi esmu ļoti prasīga,” atzīst potenciālā šova dalībniece un nenoliedz savas liekā svara problēmas, ar ko viņa cīnījusies jau kopš skolas gadiem.

”Es apbrīnoju cilvēkus, kuri, kad ir stress, spēj neēst. Kad man ir stress, es sāku ēst un ledusskapi virinu nepārtraukti, lai arī saprotu, ka no tā man nāk klāt svars,” saka Jūlija, kura 25 gadus ir veģetāriete.

Taču ne jau liekie kilogrami bijuši tie, kuru dēļ salaspiliete pieteicās ekstrēmo pārvērtību šovam.

”Es pat sociālajos tīklos nerādu, kāda ir realitāte. Es nezinu, vai Latvijā tas ir iespējams, zinu, ka pasaulē veic operācijas, lai to izlabotu.

Man kājas ir X formā. Es nevelku šortus, jo man ir kauns par savām kājām. Vienmēr velku garākus svārkus, lai šo problēmu nosegtu,” stāsta potenciālā šova dalībniece.

Taču ”šķībās” kājas nav vienīgais, ko Jūlija vēlētos ”izlabot”. Sieviete pirms vairākiem gadiem veikusi krūšu palielināšanas operāciju, taču tā nav sniegusi vēlamo, vēl vairāk – izrādījusies neveiksmīga.

”Rezultāts nebija tas, ko es gribēju. Kā atzina ārsts, manas krūtis bijušas sarežģītas formas, un, ja viņš to zināja, varēja man pateikt, ka rezultāts būs tāds,” rūgtumu neslēpj Jūlija.

Pirmos divus mēnešus pēc operācijas sieviete ar ķirurga darbu bijusi apmierināta, pat laimīga, taču, tiklīdz nogājusi tūska, aina pavērusies cita: ”Trīsstūrainas krūtis nebija tas, par ko es gribēju maksāt naudu. Tagad es nevaru atļauties staigāt bez krūštura, es nevaru izģērbties pirtī.”

30 gadus vecā fotogrāfe, būdama prasīga pret sevi, atzīst, ka pašai nav nevienas bildes, kurā viņa smaidītu. ”Man nepatīk mans smaids. Man zobi ir vietā, bet, kad es smaidu, var redzēt augšējās smaganas, un tas izskatās briesmīgi. Tas ir mans komplekss, ar kuru es cenšos sadzīvot,” klāsta Jūlija.

”Ja es tikšu šajā projektā, iespējams, par vienu skaistu un pārliecinātu sievieti Latvijā kļūs vairāk. Esmu gatava visiem pārbaudījumiem,” saka Jūlija.

To, vai Jūlija būs starp tiem sešiem laimīgajiem, kuriem tiks dota iespēja startēt šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, uzzināsim, tuvojoties šovam. Pie TV3 skatītājiem ekstrēmo pārvērtību šovs dosies rudenī. Seko līdzi jaunumiem Skaties.lv!

33 komentāri