Valmierietis Renārs, kuram trūka deviņu zobu, TV šovā ticis pie žilbinoša smaida

2 komentāri
Valmierietis Renārs, kuram trūka deviņu zobu, TV šovā ticis pie žilbinoša smaida
KASPARS KRAFTS, F64

Divu bērnu tēvs Renārs Baušenieks no Valmieras bija otrais šova ”Operācija: Jauna dzīve” finālists, kurš saņēma ceļa zīmi uz plastiskajām operācijām un jaunu dzīvi. Šīs nedēļas raidījuma skatītāji bija liecinieki vīrieša sapņa piepildījumam par skaistu smaidu.

Renārs šova ”Operācija: Jauna dzīve” žūrijas priekšā stājās ar aizkustinošu stāstu. Puisi audzinājusi mamma, un ģimenē trūcis naudas gan ēdienam, gan higiēnas precēm un zobu pastai.

Neskatoties uz nabadzību, Renārs kopš bērnības cietis no liekā svara problēmām un līdzcilvēku izsmiekla, līdz nesen nolēma ņemt likteni savās rokās un kļuva par 50 kilogramiem vieglāks.

Kad ķirurgi viņu atbrīvojuši no liela daudzuma liekās ādas, bija pienācis laiks uzlabot smaidu.

Renāra zobu stāvoklis bija neapskaužams. Turklāt Anglijā, kur vīrietis kādu laiku strādāja, zobi tikuši nevis ārstēti, bet pie pirmajām sūdzībām rauti ārā.

”Situācija bija tāda, ka viņam bija vismaz deviņi trūkstoši zobi,” pēc Renāra zobu apskates atzina klīnikas ”Confidential” zobārsts Raivis Sietnieks.

Savukārt Renārs neslēpa, ka sapni par skaistu smaidu allaž aizēnojušas citas prioritātes, kur ieguldīt naudu.

”Es zinu, ka es atkārtojos, bet es vēl joprojām nevaru noticēt, ka tas reāli noticis,” par TV3 ekstrēmo pārvērtību šovā piedzīvotajiem uzlabojumiem izskatā teica Renārs.

Ekstrēmo pārvērtību šova laikā Renāram tika veikta zobu higiēna, kanālu ārstēšana, daudzi zobi tika saplombēti, kā arī tika veikta zobu balināšana.

”Renārs kopumā ieguva 25 skaistus, baltus keramisko zobus,” skaidroja klīnikas Sietnieks.

”Mans pēdējais sapnis palicis kāzas, un kopējs sapnis ar sievu mums ir māja. Tas ir tas, uz ko mēs ejam,” nu, kad beidzot iegūts žilbinošs smaids, par savas dzīves pārējiem mērķiem klāstīja Renārs.