Uz TV3 plastiskās ķirurģijas šovu cierē vīrietis ar vienu ausi

2 komentāri
Uz TV3 plastiskās ķirurģijas šovu cierē vīrietis ar vienu ausi
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Jau drīzumā skatītāju novērtējumam tiks nodots TV3 jaunais šovs ”Operācija: Jauna dzīve”, kurā sešiem dalībniekiem tiks pilnībā uzlabots ārējais izskats. Starp viņiem ir arī liepājnieks, kurš vairāk nekā 20 gadus sadzīvo ar kādu nepilnību ārienē.

”Avārijā pazaudēju ausi,” Skaties.lv saka 50 gadus vecais pazemes komunikāciju montāžnieks Didzis Simanovskis.

Negadījums noticis pirms vairāk nekā 20 gadiem. ”Bija 1996. gada 11. augusts, notika ”Liepājas dzintars”. Ja cilvēks dzīvo Liepājā, viņam ”Liepājas dzintarā” ir jābūt, un tad ir pilnīgi vienalga, vai tu esi piedzēries vai kāds. Nesanāca aizbraukt – mašīna līkumā apgāzās. Bet tas nekas.”

Lai gan pēc autoavārijas no auss palicis pavisam drusciņ, negadījums paša dzīvi licis pārvērtēt vien īsu brīdi: ”Trīs mēnešus. Pēc tam es atkal sāku dzert.” Taču nu jau 19 gadus Didzis ir, kā pats saka, pasīvais alkoholiķis. ”Alkoholismu izārstēt pilnībā nevar! Tas ir uz mūžu,” uzskata šova pretendents.

Pieņemt lēmumu par atteikšanos no grādīgajiem dzērieniem vīrieti pamudinājuši notikumi privātajā dzīvē – izjukušas attiecības, kā arī darbs ārzemēs. Un šajā saistībā humoru mīlošajam Didzim ir ko teikt: ”Es nevainoju nevienu.

Neviens tak nav no koka – viņa ir sieviete, es esmu vīrietis, un, ja pēc darba ārzemēs pāris vēl paliek kopā, tad ar vienu vai otru kaut kas nav kārtībā.”

Dalību šovā ”Operācija: Jauna dzīve” liepājnieks, kurš allaž bijis optimists, saredzējis kā izdevību beidzot fizisko defektu labot: ”Tagad radās baigā iespēja.”

Uzaicinājums piedalīties TV projekta atlasē klātienē bijis milzu pārsteigums gan pašam, gan viņa ģimenei. Šī gan nav pirmā reize, kad Didzim paspīdējusi iespēja veikt auss operāciju – uzreiz pēc avārijas bijis aicinājums no Kanādas speciālistiem, tomēr viņš nav sadūšojies.

”Arī Liepājā gribēja kaut ko provēt. 1995. gadā atbrauca dāņi un vienai piecgadīgai meitenītei pielika ausi. 1996. gadā es biju kā nākamais izmēģinājuma trusītis. Tie bija tādā sajūsmā, ka nu tik ies vaļā, bet es sapratu, ka nevajag labāk ielaisties,” atceras TV šova pretendents.

Vai Didzim paveiksies beidzot atgūt zaudēto ausi šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, uzzināsim drīzumā. Seko jaunumiem Skaties.lv!