TV3 plastisko operāciju šovs pārsteidz ar jutekliskiem kadriem

Ceturtdienas, 5. novembra, vakarā TV3 plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” skatītājiem būs iespēja sekot līdzi trīs dalībnieču cīņai par vietu finālā. Kā liecina video ieskats šovā, dāmas sagaida kāds īpaši sievišķīgs izaicinājums.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Kāds vārds.

  Kāds vārds.

  Šausmas vistiešākajā vārda nozīmē! Vai tiešām par šādu -visa veida pazemojumu cenu ir vajadzīgā šī operācija? Nu vis Latvija redz, kā nemākulīgā striptīza dejā tiek parādītas celulītainas ciskas , taukaini mati, ne pirmā svaiguma apakšveļa un puišu smīni. Es sekoju šim šovam un nespēju brīnīties par to, cik zemu vajag krist, lai sievietes publiski pašas atļauj par sevi pasmieties, cik zemam ir jābūt pašvērtējumam, lai stāstītu par sevi visdažādākās intīmas un personiskas lietas, lai tikai dabūtu zobus, krūtis, un pārējo plastiku. Mans sauklis būtu-ej, strādāt un nopelni šai operācijai un samaksā . Vismaz bez publiska apsmiekla varētu iztikt. Ja kāda mocījās ar tādu vai citādu nepilnību savā augumā, tad pēc operācijas varēs mocīties, kamēr sagremos visu to, kas te publiski redzams, dzirdams un apskatāms.
 • Sieviete

  Sieviete

  Pretīga attieksme pret šova dalībniecēm - pretīgas uzstāšanās, pretīga apakšveļa.. Pazemo cik tik var! Dalībnieces nejūt? Cik ļoti tad jābūt nemīlētam pret sevi, ka tādiem pazemojumiem var atļauties... Fui šova veidotājiem!
 • 😵

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!