TV3 operāciju šova žūrija skaidro, kādēļ plastiskās pārvērtības nolemts dāvāt transpersonai Madarai

Šonedēļ ekstrēmo pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve” par iespēju piedzīvot pārvērtības cīnījās simpātiskā māmiņa Sintija, kravas auto vadītāja Dace un transpersona Madara Marta, kura jau sen sapņo par dzīvi kā pilnvērtīga sieviete. Iespēja uz jaunu dzīvi tika dota Madarai Martai, tomēr ne visi šova skatītāji gatavi piekrist žūrijas lēmumam.

Atpakaļ uz rakstu

119 komentāri

 • .

  .

  Palasot komentārus, vienkārši var saprast cik Latvija un latvieši ir atpalikuši šajā jautājumā. Vienkārši žēl dzīvot tādā valstī. Es gribētu redzēt, kā visi tie cilvēki, kuri sauc transseksuālismu par slimību to pierāda. Tā ir katra paša cilvēka izvēle un, ja kāds vēlas tā dzīvot, tad lai dzīvo, tā jau ir katra paša, nevis šajā jautājumā diezgan atpalikušas sabiedrības izvēle. Šis šovs nepropogandē un nevienā brīdī Madara neteica, ka visiem jāiet taisīt dzimumaiņas operācija utt. Viņa vienkārši ir cilvēks, kurš vēlas dzīvot tāpat kā mēs visi, bet sabiedrībai Latvijā vienmēr ir bijušas problēmas šos cilvēkus pieņemt. Un tie, kuri tagad raud komentāros par to, ka nevajag tādus cilvēkus rādīt televīzijā un tas nav labs piemērs bērniem. Es varu teikt, ka nepatīk, neskaties un izslēdz ārā. Vai arī nepatīk, aiztaisi muti. To, ko redzēs bērni var izlemt tikai viņu vecāki, tā nav neviena cita, atskaitot vecāku, atbildība kādu saturu bērns patērē. Un tie, kuri šeit jauc iekšā baznīcu vispār, lai dodas atpakaļ uz viduslaikiem.
 • Raitis Kurpnieks

  Raitis Kurpnieks

  Cik saprotu, tad šim dzekam vēl bērni ir. Egoists. Šitā ģimeni uzmest un aiziet par p*daru sevi pataisīt. Pipec.
  • Emanuel Untenbergh

   Emanuel Untenbergh

   Cik es sapratu no šova, bērni Māri atbalsta viņa izvēlē sevi sakropļot.
 • Valdis Vanags

  Valdis Vanags

  Ja patīk sevī bāzt svešķermeņus ,tad uzreiz tu esi īpašs. Intresanta tā pasaule
 • Romeo Rameo Saypulss
 • Janis Nedveckis
 • Zane Anna Dasmane
 • Baiba Konstva

  Baiba Konstva

  Sada sova vajadzeja tiesam palidzet cilvekiem!Nevis vel propagandet kautkadu stulbumu!!!
  • Asja Maršale

   Asja Maršale

   Baiba Konstva Šovs nav cilvēkiem,šovs ir reklāmai.
 • Baiba Konstva

  Baiba Konstva

  Tiesam pasaule juk prata!Ar katru paaudzi arvien vairak un vairak!Ko jus varat uzspiest savas psihiskas novirzes-parejai sabiedribai?Nav vairs pilnigi nekadas vertibas,morales un kauna!Kada sakara man butu japienem kautkadi pedarasti?!Driz jau savas miesaskares apmierinas uz ielam!Un liks pienemt parejai sabiedribai!Pilnigs stulbums un idiotisms!
 • Austris Daugulis

  Austris Daugulis

  Dēļ šādiem izgājieniem tv jau 15 gadus neskatos. Drīz arī tv3 facebook lapai likšu hide lai nav jāskatās uz viņu stulbībām
 • Janka

  Janka

  Galvenais lai dakters pēctam neaizmirst pimpi pie pietes piešūt.Lai normāli veči zin kas pa skaistuli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!