TV3 operāciju šova Sanita tikusi pie skaista smaida

3 komentāri
TV3 operāciju šova Sanita tikusi pie skaista smaida
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Divu bērnu māmiņa Sanita, kura pērnā gada rudenī uzmirdzēja vērienīgajā plastisko pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, šopavasar piedzīvojusi skaistas pārvērtības – viņa ieguvusi žilbinošu smaidu, un tas ļāvis viņai uzplaukt kā krāšņam ziedam.

Rīdziniece Sanita Butkus šo gadu iesāka ar atzīšanos – TV projekts krasi mainījis viņas dzīvi. Vairāk par to, kā dalības šovā viņa sevi iemīlējusi no jauna, lasi te!

Taču pie sasniegtā Sanita neapstājās. Tagad sieviete lepojas ar žilbinoši baltiem zobiem.

Kā Skaties.lv atklāj Sanita, iepriekšējos 18 gadus viņai nelabprāt smaidīja, kā arī slēpa emocijas, ko ierasts izpaust ar plašu smaidu.

”Kopš pirmā bērniņa piedzimšanas es zaudēju sešus zobus.

Jaunībā priekšējiem diviem zobiem tika izrauti nervi un līdz ar to tie kļuva tumši dzelteni, brūngani. Visu šo gadu laikā neviens zobārsts nespēja padarīt tos baltākus, balinot vai liekot kādu balinošu plombu. Un tas nedaudz dzina kompleksos,” problēmas ar zobiem uzskaita Sanita.

Taču tad kā dāvana no debesīm Sanitas dzīvē pavērsās lielas izmaiņas. ”Darbā tiku paaugstināta un līdz ar to mana alga bija attiecīgi manam amatam. Saņemot pirmo algu, uzreiz zināju, kas man ar to naudu jādara – jauna dzīve, jauns smaids. Ja netiku šova ”Operācija: Jauna dzīve” finālā, tad spēšu pašas spēkiem tikt pie sava sapņu smaida,” stāsta TV3 šova dalībniece.

Bez kavēšanās viņa sazinājusies ar “Confidential” klīnika un pieteikusies uz vizīti pie Dr. Raivja Sietnieka, kurš paveica trīs zobu kanālu tīrīšanu un divu zobu kanālu pārārstēšanu.

”Zobu kanāli, kurus vajadzēja pārārstēt un no jauna iztīrīt, bija briesmīgā stāvoklī, pirms vairākiem gadiem nepareizi izdarīts darbs. Ja būtu gaidījusi vēl 10 gadus, iespējams, tikai pārārstēšana nebūtu līdzējusi, jo tad būtu daudz sarežģītāka procedūra. Divu zobu kanāliem, kurus nācās pārārstēt, sakņu galos jau sāka veidoties iekaisums un kaula noiršana.

Tika veikta visu zobu balināšana un sešu augšējo zobus rekonstrukcija – uzlikti keramikas kroņi ar cirkonija pārklājumu. Viss šis process sākās šī gada sākumā. Protams, tas ir ilgs process brīžiem arī sāpīgs, bet tas ir to vērts,” skaidro Sanita.

Viņa atklāj vēl kādu niansi: ”Mans apakšējais žoklis – tur man plānots ķirurģiski ielikt četrus implantus un uzlikt kroņus. Bet uzzinot tā procesu un cik ilgi viss tas ilgs, esmu mazliet apstājusies. Jo tam visam vajag reāli saņemties morāli un būt fiziski gatavai. Detaļās šobrīd neieslīgšu, lai nenosistu apetīti kādam, kurš plāno šāda veida manipulāciju veikt.”

Kā skaidro Sanita, pēc jaunā smaida iegūšanas viņas ikdiena ir pārvērtusies:

”Esmu uzplaukusi kā zieds pavasara saulītē. Bieži smaidu un ar prieku izpaužu savas emocijas plašā smaidā. Skaistais smaids ko dāvāja Raivis, man lika iekšēji uzplaukt.”

Sanita arī atklāj, ka mazvērtības kompleksi, par ko viņa nebaidījās runāt TV3 šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, nu ir pazuduši.

”Man vienalga, ka manam ideālam augumam klāt nākuši trīs kilogrami, man vienalga, ka neesmu perfekta, kā pasaule to vēlas redzēt. Es esmu es, un mans jaunais smaids, kas pārklāj visu,” tā Sanita.

3 komentāri