TV3 operāciju šova Danēla piedzīvojusi košas pārvērtības

4 komentāri
TV3 operāciju šova Danēla piedzīvojusi košas pārvērtības
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Vizuālajām pārvērtībām šovasar ļāvusies TV3 plastisko pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve” iepazītā rīdziniece Danēla Krūmiņa – viņa kardināli mainījusi frizūru.

Sociālo tīklu projektu vadītāja Danēla Krūmiņa uz TV šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlasi pērnvasar ieradās kā blondīne, pēc vairākiem mēnešiem projekta finālā viņa žilbināja kā brunete.

Foto: kā pēc TV3 operāciju šova klājas Danēlai, kurai tika samazinātas krūtis

Vasaras iesākumā Danēla nolēma matiem veikt ”tehnisko apkopīti” un atkal pamainījusi matu krāsu, kā arī tikusi pie jauna griezuma. Tagad šova dalībniece lepojas ar sulīgi brūniem matiem, kas ievērojami saīsināti.

”Mati bija pārbalināti, sabojāti. Kamēr ataudzēju, tikmēr tumšais tonis,” pārvērtības viņa komentē Skaties.lv. ”Mēdz teikt: kad sieviete nogriež matus un maina krāsu, viņa ir gatava pārmaiņām.”

Savukārt pašas dzīvē lielu izmaiņu gan neesot. Jautāta, kā pagājusi gada pirmā puse, Danēla teic: ”Normāli. Gaidu, kad atvērsies sporta zāles un varēšu atkal sportot.”

Gada sākumā Danēla bija nodevusies Latvijas apceļošanai, teju ik nedēļas nogali dodoties gan uz zināmām vietām, gan pavisam pamestiem un nomaļiem nostūriem. Tagad viņa vairāk pievērsusies darbam, līdz ar ko ceļošanai atliek mazāk laika.

Taču beidzot Danēla apņēmusies pilnasinīgi nodoties blogošanai, ko pirms dalības operāciju šovā bija iesākusi, bet pametusi, jo trūka pašpārliecinātības būt kameras priekšā. Un par to jau drīzumā viņa informēs savus atbalstītājus.

4 komentāri