TV3 operāciju šova atskats: Renārs pēc trīsarpus kilogramu liekās ādas amputēšanas – slaids un laimīgs

Pievienot komentāru
TV3 operāciju šova atskats: Renārs pēc trīsarpus kilogramu liekās ādas amputēšanas – slaids un laimīgs
PUBLICITĀTES FOTO

Valmierietis Renārs – vienīgais vīrietis starp TV3 šova ”Operācija: Jauna dzīve” dalībniekiem – lielās pārvērtības bija sācis jau pirms dalības projektā – viņš bija atbrīvojies no 50 liekajiem kilogramiem, taču pēc svara zaudēšanas liekās ādas apjoms traucēja izskatam un muskulatūras attīstībai.

32 gadus vecais valmierietis Renārs Baušenieks šova ”Operācija: Jauna dzīve” žūriju pārsteidza atklājot, ka notievējis par 50 kilogramiem, kā arī neslēpjot svara zaudēšanas sekas – ievērojamu apjomu liekās ādas.

Sagaidījis pasaulē dēlu, Renārs jau nākamajā dienā devās uz fināla sacensībām. Sapņi piepildījās, un Renārs ieguva tiesības uz jaunu dzīvi.

Operācija bija sarežģīta, un kopējais amputēto audu svars sasniedza trīsarpus kilogramus.

Renāra bērnība bija pagājusi trūkumā, kad neesot bijis naudas pat zobu pastai, tāpēc Renāra mutes veselības stāvoklis bija dramatisks.

Šova ”Operācija: Jauna dzīve” laikā iegūtais smaids vīrietim licis burtiski uzplaukt, un nenovērtējama ir arī projekta ietvaros veiktā redzes korekcijas operācija.

Ja palaidi garām to, kāds bija Renāra pārvērtību ceļš, vai košos mirkļus vēlies baudīt vēlreiz, noskaties video!

Šova dalībnieku pārvērtības tika realizētas kopā ar speciālistu komandu – psiholoģi Ingu Bērziņu, plastiskās ķirurģijas guru Dr. Med. Eduardu Jurševicu (”Lipex”), sertificētu sejas, mutes un žokļa ķirurgu Dr. Vadimu Kļimecu (”Lipex”), otolaringoloģi Tatjanu Bogdanovu (”Lipex”), estētiskās zobārstniecības ekspertu Dr. Raivi Sietnieku (”Confidental”), kā arī acu ķirurgu Dr. Fēliksu Lūkinu (Dr. Lūkina acu klīnika).