TV3 jaunā operāciju šova veidotāji skaidro, kādēļ dalību projektā turpina Karīna, nevis Baiba

Ceturtdienas, 8. oktobra, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots vērienīgākā ekstrēmo pārvērtību šova Latvijā “Operācija: Jauna dzīve” pirmais raidījums, kura noslēgumā tika noskaidrota pirmā dalībniece, kurai izdevies izcīnīt ceļazīmi uz cerētajām operācijām. Kā pēc raidījuma noskatīšanās pauduši daudzi skatītāji, viņu viedoklis nesakrīt ar žūrijas lēmumu.

Atpakaļ uz rakstu

29 komentāri

 • Maris Vuc

  Maris Vuc

  Kauns TV3... Atkal...ļauni...
  Mazajai Latvijai, smagi, smagi... Šovs pāri visam!!!! Ceru, ka psiholoģei stipri kritīsies pieprasījums...
 • Pārdomas.

  Pārdomas.

  Manuprāt šī sieviete izskatās pat pietiekami labi un pieņemami, ko tur daudz lai pārveido. Kosmētika, frizieris un jauna kleita. Vismaz labi, ka tos transvestītus nepaņēma, paldies vadītājiem vismaz par to.
 • Una

  Una

  Absurds,ka nepaņēma Baibu,kurai reāli tas bija vajadzīgs.Ne jau laikā ir problēma,bet tajā,ka Latvijā nav tādu speciālistu,kuri viņai varētu palīdzēt,kā arī izmaksas pārāk lielas.Ļoti gribētu redzēt vai šajā šovā kaut vienai dalībniecei tiks veikta rinoplastika,cik zinu Latvijā nav labu speciālistu šajā jomā.Ļoti gribētos redzēt šo operāciju.Bet visdrīzāk te būs tikai tauku atsūkšanas,filleri un zobu implanti.
 • Samanta

  Samanta

  Karīna ir pelnījusi būt finālā. Es personīgi pazīstu Karīnu. Viņa bija mans moderators Labdarības lapā. Viņa ar savu komandu manai ģimenei palīdzēja mūsu grūtajos laikos. Domāju ka Karīnu pazīst ļoti daudzi, kas saņēma palīdzību no šis biedrības. Karīna ir inteliģenta jauna sieviete ar koptu valodu un izturēšanos. Mantas un pārtiku ziedo gan privāti gan dažādas kompānijas un veikali. Moderatori ne tikai velta laiku saziņai ar grūtībās nonākušajiem, bet daudzas stundas un dienas pavada biedrības telpās kārtojot un liekot nepieciešamās mantas konkrētām ģimenēm. Karīna to dara kopā ar bērniem, kuri ir lieli palīgi. Zinu, ka bieži šis lietas Karīnas ģimene pie cilvēkiem veda ar savas ģimenes auto. Viss šis darbs ir brīvprātīgs un netiek apmaksāts. Lūdzu visus kam Karīna ir palīdzējusi, pēc saviem ieskatiem un iespaidiem par viņu rakstīt komentārus- patiesību, jo pa visu Latviju Karīna un viņas bērni tiek nomelnoti.
 • Yuta

  Yuta

  Bērnu ražotājai labāk vajadzēja sterilizācijas operāciju piedāvāt, tad arī sakārtotos veselības jautājumi. Savādāk, pēc uzlabojumu veikšanas viņa turpinās spiest ārā bērneļus un nonāks turpar, arbēl briesmīgāku paskatu kā it panākusi ar bērnu štancēšanu!
 • Amadejs
  +13 +13 0

  Amadejs

  Protams ka Baibu neizvēlējās , jo tur jāiegulda liels laiks, nauda un darbs, bet piekrītu ,ka tad tiešām nebija pareizi viņu izvēlēties finālam.
 • Ugis

  Ugis

  Sitadus letos sovus ar nirgasanos par cilvekiem vajadzetu ar likumu aizliegt bet latvija jau var visu un strazdinu iesudzet tiesa par tik stulbu sovu kur pazemo cilvekus😥vienkarsi kauns un pretigi ka var ta izrikoties ar cilvekiem.
 • interesanti

  interesanti

  Saražo 8 bērnus, un tad pēkšņi izrādās, ka spermas devējs ir vardarbīgs!:DD Kāda dzemdētājai ir izglītība un darba pieredze?
  • atbilde-
   • ...

    ...

    visprecizakais Latvijas baumu birojs visu zin par visiem. taja skaita par Karinu-viena tante teica:) laudis. uzmanieties. uzraks kaut ko ari par jums:)
 • Samanta.

  Samanta.

  Karīna ir forša māmiņa, kura arī to bija pelnijusi. Un tas cik viņai bērnu, tak kāda tam nozīme. Jums tie bērni jāaudzina?
  Daži tik ļoti satraukušies par to, ka turpinās dzemdēt. Tak jums nav vienalga? Jums tak nav tie bērni jāaudzina.
  Es uzskatu, ka šī māmiņa ir daudz spēcīgāka un nosvērtaka par Jums visiem rejejiem. Liels fui ir tiem, kuri spriež par kāda dzīvi, pat nezinot neko īsti, tikai vadās pēc tā, ka redziet māmiņai patrāpījās tāds vīrietis un ka ir 8 bērni. Tas ir viss ko jūs zināt un uzskatāt, ka tas dod jums tiesības viņu pazemot?
  Tā ir jebkuram dalībniekam liela uzdrīkstēšanās vispār stāties kameru priekšā un stāstīt savu dzīves stāstu utt. Pārējie tikai prot gudri muldēt un pukstēt cik viss ir slikti
 • Liga

  Liga

  Arī Baiba noteikti bija pelnījuši iekļūt finālā, bet šajā rakstā ir paskaidrots kāpēc tika nolemts, tā kā nolēma.
  Arī no rakstīta sapratu, ka Karīnai draudēja nopietnas veselības problēmas. Tāpēc esmu priecīga arī par to, ka palīdzēs Karīnai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!